مدیر کل حفاظت محیط زیست استان کرمانشاه از عموم هم استانی های عزیز درخواست کرد در صورت مشاهده حیات وحش آسیب دیده مراتب را با ادارات حفاظت محیط زیست شهرستان ها در میان بگذارند. به گزارش نسیم کرمانشاه، فریدون یاوری مدیر کل حفاظت محیط زیست استان کرمانشاه از عموم هم استانی های عزیز درخواست کرد: […]

مدیر کل حفاظت محیط زیست استان کرمانشاه از عموم هم استانی های عزیز درخواست کرد در صورت مشاهده حیات وحش آسیب دیده مراتب را با ادارات حفاظت محیط زیست شهرستان ها در میان بگذارند.
به گزارش نسیم کرمانشاه، فریدون یاوری مدیر کل حفاظت محیط زیست استان کرمانشاه از عموم هم استانی های عزیز درخواست کرد: با توجه به شروع فصل سرما و احتمال نزدیک شدن حیات وحش به روستاها و اطراف شهرها بمنظور تأمین غذا، در صورت مشاهده مراتب را بلافاصله با ادارات محیط زیست شهرستان ها و یا شماره تلفن گویا ۱۵۴۰ در میان بگذارند.
وی افزود: هر ساله با توجه به بارش نخستین برف در ارتفاعات، وحوش مجبورند برای تأمین علوفه و غذای خود به دامنه ارتفاعات بیایند و هر از گاهی به حوالی روستاها و اطراف شهرها نزدیک شوند، لذا از کلیه هم استانی های عزیز خواهشمندیم در صورت مشاهده، ضمن خویشتن داری و حفظ خونسردی از نزدیک شدن به آنان خوداری و بلافاصله مراتب را ادارات حفاظت محیط زیست شهرستانهای استان در میان بگذارند.
مدیر کل حفاظت محیط زیست استان کرمانشاه در پایان خاطر نشان کرد: یگان حفاظت محیط زیست استان بصورت شبانه روز در حال پایش مناطق تحت مدیریت محیط زیست هستند و از مردم عزیز خواهشمندیم در صورت مشاهده هر گونه حیوان وحشی آسیب دیده یا تخلف زیست محیطی مراتب را با شماره تلفن گویا ۱۵۴۰ در میان بگذارند.