مراسم تجلیل و قدردانی از خبرنگاران و اصحاب رسانه استان توسط سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه برگزار شد. به گزارش نسیم کرمانشاه، صبح امروز ۱۷ مرداد ماه حسن موحد در روز خبرنگار در مراسم تجلیل از خبرنگاران اظهار داشت: خبرنگاران و اصحاب رسانه از ابتدا و زمان دفاع مقدس همیشه در کنار مردم و انقلاب […]

مراسم تجلیل و قدردانی از خبرنگاران و اصحاب رسانه استان توسط سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش نسیم کرمانشاه، صبح امروز ۱۷ مرداد ماه حسن موحد در روز خبرنگار در مراسم تجلیل از خبرنگاران اظهار داشت: خبرنگاران و اصحاب رسانه از ابتدا و زمان دفاع مقدس همیشه در کنار مردم و انقلاب بوده و هستند.

وی بیان داشت: در روزهای سخت دفاع مقدس که بسیاری از کشورهای جهان، ایران ما را محاصره کرده بودند همواره رادیو و رسانه در کنار مردم بود.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان گفت: در آن لحظات سخت دفاع مقدس مردانی به میدان آمده و لباس رزم بر تن کرده و عازم جبهه های حق علیه باطل شتافتند و خانواده های آنان نیز زیر بمباران دشمن بود لذا رسانه ها در آن روزها با اخبار خوب و امیدبخش خود لحظات شیرینی را برای رزمندگان و خانواده ها رغم می زدند.

وی در ادامه هدف بسیج رسانه را تشکیل خیمه عاشورایی و جمع کردن اصحاب رسانه انقلابی را در کنار هم دانست و افزود: امیدواریم رسالت آگاهی بخشی خود را همچنان با قدرت ادامه دهیم.

گفتنی است در این مراسم رئیس بسیج رسانه استان ضمن گرامیداشت روز خبرنگار از خبرنگاران و اصحاب رسانه استان تجلیل بعمل آورد.