مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه گفت: محور بیستون- کرمانشاه در هفت ماهه نخست سال جاری پر ترددترین محور این استان بوده است.

به گزارش نسیم کرمانشاه، فریبرز کرمی با اشاره به تردد وسایل نقلیه در جاده‌های استان کرمانشاه اظهار کرد: ۸۵ میلیون و ۷۳۳ هزار مورد تردد وسیله نقلیه در محورهای مواصلاتی این استان طی هفت ماهه نخست سال جاری ثبت شده است که نسبت به سال گذشته ۸۷ میلیون و ۴۱۴ هزار تردد و کاهش ۲ درصدی داشته است.

وی بیان کرد: تعداد ۱۳ میلیون و ۲۴۶ هزار مورد تردد وسایل نقلیه سنگین در سال جاری و ۱۴ میلیون و ۳۴۹ هزار تردد در سال گذشته ثبت شده که در سال جاری ۸ درصد کاهش داشته است.

کرمی گفت: ۷۲ میلیون و ۵۲۶ هزار تردد وسایل نقلیه سبک در هفت ماهه نخست سال جاری در جاده‌های استان کرمانشاه ثبت شده و در سال گذشته ۷۳ میلیون و ۶۴ تردد و کاهش ۱ درصدی داشته است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه به آمار تردد وسایل نقلیه در هفت ماهه نخست سال گذشته اشاره کرد و گفت: آمار تردد جاده‌ای وسایل نقلیه طی این مدت ۸۷ میلیون و ۴۱۴ هزار مورد بوده است.

کرمی بیشترین تردد وسایل نقلیه طی هفت ماهه نخست سال جاری را در محور بیستون – کرمانشاه اعلام کرد و گفت: در این محور چهار میلیون و ۹۵۴ هزار و ۶۵۴ تردد ثبت شده است.

وی افزود: کمترین تردد در هفت ماهه نخست سال جاری در محور گیلانغرب- سومار با ۵۶ هزار و ۵۱۵ تردد ثبت شده است.