معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه گفت: وجود ۱۸ اتاق عمل در این بیمارستان و انجام پیچیده‌ترین اعمال جراحی در رشته‌های مختلف و حضور اساتید مطرح در این مرکز از نکات بسیار مهم است.

 

پرویز صوفیوند صبح چهارشنبه در حاشیه بازدید از مجتمع بیمارستانی امام رضا (ع) اظهار کرد: این مرکز با ارائه خدمات تخصصی و فوق تخصصی در اکثر رشته‌های درمانی قطب درمان استان کرمانشاه و غرب کشور بوده و در واقع امید اصلی مردم در درمان سخت‌ترین بیماری‌ها این مرکز است.

وی افزود: هدف اصلی پایش‌های جدید کمک به بیمارستان‌های تابعه در راستای رفع مشکلات احتمالی و کمک به ارتقای کیفیت خدمات درمانی است.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه تصریح کرد: تلاش می‌کنیم با ایجاد هماهنگی لازم بین ستاد دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه، معاونت درمان و بیمارستان‌ها باعث افزایش کارایی سیستم درمانی باشیم.

صوفیوند بیان کرد: وجود ۱۸ اتاق عمل در این بیمارستان و انجام پیچیده‌ترین اعمال جراحی در رشته‌های مختلف و حضور اساتید مطرح در این مرکز از نکات بسیار مهم است.

وی خاطر نشان کرد: تلاش می‌کنیم بتوانیم با تمام محدودیت‌های موجود از نظر اقتصادی، مشکلات را حل و فصل کنیم و با هم افزایی شاهد تعالی هرچه بیشتر مجتمع بیمارستانی امام رضا (ع) شهر کرمانشاه باشیم.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه گفت: بیشترین حجم نیروی انسانی کادر درمان در مرکز درمانی امام رضا (ع) فعال بوده که جا دارد از تمامی این عزیزان که در ۲ سال اخیر زحمات زیادی در مقابله با بیماری کرونا کشیده‌اند، تقدیر و تشکر کنیم