شهردار کرمانشاه در حاشیه جلسه با سرمایه گذاران پروژه های شهری اظهار داشت: در این جلسه موضوعات مختلفی در حوزه طرح‌های سرمایه‌گذاری شهرداری مطرح و مورد بررسی قرار گرفت و تصمیمات لازم در این زمینه اتخاد شد.

 

به گزارش نسیم کرمانشاه؛ دکتر نادر نوروزی با بیان اینکه یک سرمایه‌گذار عراقی تمایل به سرمایه‌گذاری در پروژه میلاد دارد، افزود: این پروژه قریب به ۵۰ هزار مترمربع ساخت‌ و‌ ساز و بیش از ۱۵۰۰ پارکینگ در مفصل قسمت جدید و قدیم شهر قرار دارد و در قالب سه برج است که شامل فعالیت‌های پزشکی، تجاری و اقامت‌گاهی است.

 

وی بیان داشت: با توجه به جانمایی این پروژه میان دو بلوار ۴۵ متری مصطفی امامی و بلوار شهید بهشتی بار ترافیکی و میزان پارکینگ آن محاسبه شده و افتتاح آن تعداد سفرها به بافت فرسوده را کاهش می‌دهد و از سوی دیگر ساماندهی بخش پزشکی آن نیز موجب کاهش تراکم ترددها به پارکینگ شهرداری و تسهیل تردد شهروندان شود.

 

این مسئول با اشاره به تمایل دو سرمایه‌گذار برای سرمایه‌گذاری در پروژه شهربازی کرمانشاه نیز ادامه داد: این سرمایه‌گذاری در اولویت قرار گرفته است و مطالعات لازم انجام و در اسرع وقت تفاهم‌نامه‌ها به امضا خواهد رسید.

 

دکتر نوروزی تصریح کرد: امیدواریم با سرمایه‌گذاری‌هایی که صورت خواهد گرفت شاهد گام موثری در حوزه تفریح و سرگرمی و نیز ساماندهی بخش‌های مختلف مانند پزشکی، تجاری و نیز ایجاد ارزش افزوده و دارایی‌ها برای شهرداری و شهر باشیم.