مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان کرمانشاه گفت: زیارت اربعین همنوا با مقام معظم رهبری در بقاع متبرکه شاخص استان کرمانشاه قرائت می شود. به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان کرمانشاه؛ حجت الاسلام و المسلمین‌محمّد صالحی افزود: این مراسم با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی راس ساعت ده […]

مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان کرمانشاه گفت: زیارت اربعین همنوا با مقام معظم رهبری در بقاع متبرکه شاخص استان کرمانشاه قرائت می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان کرمانشاه؛ حجت الاسلام و المسلمین‌محمّد صالحی افزود: این مراسم با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی راس ساعت ده صبح روز اربعین همزمان با سراسر کشور در بقاع متبرکه استان برگزار می شود.

وی بیان داشت: برگزاری مراسم سخنرانی، عزاداری، روضه خوانی و همچنین محفل انس با قرآن کریم در حیاط بقاع متبرکه و پخش زیارت اربعین از ماذنه های بقاع از دیگر برنامه های شب و روز اربعین است و این مراسم با حضور حداقل افراد آنهم به شرط سلامت برگزار خواهد شد.
مدیرکل اوقاف استان ادامه داد:همچنین برگزاری ایستگاه های صلواتی و پذیرایی در بقاع‌متبرکه اکیدا ممنوع است.

حجت الاسلام صالحی با اشاره به توزیع ۳ هزار بسته معیشتی در ایام اربعین اظهار داشت: خدمات اوقاف در زمینه برپایی موکب های اربعین برکسی پوشیده نیست و ما سال گذشته با چهارموکب از ورودی کرمانشاه تا مرز خسروی در خدمت زائران‌امام‌حسین علیه السلام بودیم و امسال شرایط کشور و جهان‌مانع از این توفیق شد و در این راستا تعداد ۳ هزار بسته معیشتی ویژه ایام اربعین میان اقشار متضرر از کرونا توزیع کردیم و امیدواریم به حق امام‌حسین علیه السلام به زودی شر این ویروس منحوس از سر ملت ایران و مردم‌جهان کم شود.