شهردار کلانشهر کرمانشاه با اشاره به اینکه مجموعه مدیریت شهری کرمانشاه آماده خدمت گذاری به خانواده شهدا است، گفت: قدردان خانواده شهدا هستیم.


به گزارش نسیم کرمانشاه و به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی شهرداری کرمانشاه، دکتر نادر نوروزی شهردار کلانشهر در نشست تجلیل از خانواده شهدای شهرداری کرمانشاه که با حضور مهندس هاشم درویشی و مهندس سالار احمدزاده از اعضا شورای اسلامی شهر و سرهنگ پاسدار سیروس قاسمی فرمانده حوزه ۶ بسیج شهرداری کرمانشاه برگزار شد، به آیه ای از قرآن کریم اشاره و اظهار داشت: شهدا پس از شهادت زنده هستند و بر اساس روایات و احادیث در دنیای برزخی که وارد می‌شوند نزد پروردگار خود روزی می‌گیرند.

وی ادامه داد: فرزندان شهدا بدانند پدرانشان شاهد و ناظر کارها و اقدامات ما هستند و همه را می بینند.

شهردار کرمانشاه با اشاره به اینکه در مجموعه مدیریت شهری همواره سعی کردیم بر اساس منویات مقام معظم رهبری در راستای جهاد تبیین قدم برداریم، تصریح کرد: مجموعه مدیریت شهری همواره قدردان خانواده شهدا بوده و هست.

وی خاطر نشان کرد: در مجموعه مدیریت شهری با تمام ظرفیت‌های ممکن آماده خدمت‌گذاری به خانواده شهدا هستیم.

دکتر نوروزی با اشاره به ناآرامی‌ها و اغتشاشات اخیر، گفت: شرایط اخیر بیش از پیش نشان داد لازم است همه مردم و مسئولین باید باهم متحد شده و یکپارچه در راه احقاق آرمان‌های انقلاب اسلامی که سال‌ها در این راه شهید داده ایم قدم بر دارند‌.