مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان کرمانشاه، از برپایی فستیوال ملی نوآوری محصولات و تجهیزات کشاورزی و گیاهان دارویی در کرمانشاه خبر داد. به گزارش نسیم کرمانشاه به نقل از فارس؛ بیژن کردستانی اظهار داشت: نخستین فستیوال در حوزه کشاورزی استان با نام فستیوال محصولات و تجهیزات کشاورزی و گیاهان دارویی چهارشنبه (۳۰ مهر) در هتل […]

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان کرمانشاه، از برپایی فستیوال ملی نوآوری محصولات و تجهیزات کشاورزی و گیاهان دارویی در کرمانشاه خبر داد.

به گزارش نسیم کرمانشاه به نقل از فارس؛ بیژن کردستانی اظهار داشت: نخستین فستیوال در حوزه کشاورزی استان با نام فستیوال محصولات و تجهیزات کشاورزی و گیاهان دارویی چهارشنبه (۳۰ مهر) در هتل پارسیان کرمانشاه برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه این فستیوال به همت شرکت شهرک‌های صنعتی کرمانشاه به عنوان متولی فن بازار منطقه‌ای استان برپا خواهد شد، افزود: هدف از برپایی این فستیوال توسعه نوآوری و ارتقا بهره‌وری در حوزه‌های مرتبط با بخش کشاورزی است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان کرمانشاه تاکید کرد: در این رویداد برپایی جلسات اختصاص B2B، ارائه فرصت‌های سرمایه‌گذاری، اعطای تسهیلات تجاری‌سازی و سرمایه‌گذاری، حمایت از ایده‌های برتر، ارائه اختراعات منتخب و ایده‌های برتر به سرمایه‌گذاران و … برنامه‌ریزی شده است.