رییس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه از عرضه ۴۰۵ تن انواع کالاهای اساسی در ۱۲۰ غرفه نمایشگاه تنظیم بازار کرمانشاه خبر داد.

به گزارش نسیم کرمانشاه مهندس چاله چاله ضمن بر شمردن اهمیت برپایی نمایشگاه تنظیم بازار سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه گفت؛ جزء اولین استان های در کشور بودیم که با همکاری اتحادیه اصناف و نمایشگاه بین المللی و شهرداری کرمانشاه به مدت ۱۲ روز نمایشگاه تنظیم بازار را با استقرار ۱۲۰ غرفه در پارک شاهد برگزار نمودیم.
علی چاله چاله افزود؛ با توجه به تصمیمات اتخاذ شده در استانداری کرمانشاه و تاکید استاندار کرمانشاه به منظور حذف واسطه ها و دلالان این نمایشگاه در فضایی شامل ۲ هزار و پانصد متر برپا شد و اقلام تنظیم بازار و تولیدات صنایع کشاورزی و تولیدات زنان روستایی در آن در دسترس شهروندان کرمانشاهی قرار گرفت.
وی در ادامه گفت؛ با همکاری اداره غله و تعاون روستایی و امور عشایری و اتحادیه دامداران موفق شدیم در نمایشگاه مذکور نزدیک به ۴۰۵ تن کالای اساسی شامل؛ نزدیک به ۲۵۰ تن برنج هندی و تایلندی،۲۵ تن شکر ، ۲ تن مرغ گرم،۴ تن قند ،نزدیک به ۱۸ تن گوشت گرم گوسفندی و گاوی و ۴۹ تن گوشت قرمز و مرغ منجمد ،روغن ۳۰ تن ،تخم مرغ ۶ تن ،رب ۲۰ تن و ماکارونی یک تن به همراه تولیدات صنایع کشاورزی و زنان روستایی را بدون واسطه در اختیار مراجعین قرار دهیم.
چاله چاله برپایی نمایشگاه تنظیم بازار کالاهای اساسی توسط سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه را امری مهم و بی سابقه برشمرد و گفت؛ تصمیم داریم با همکاری شهرداری کرمانشاه از ۱۵ اسفند در مناطق مختلف شهر کرمانشاه کار توزیع کالاهای اساسی و گوشت قرمز را در غرفه های تدارک دیده شده به صورت ثابت ادامه دهیم که این مهم قطعا در تنظیم بازار کالاهای اساسی و رضایت مندی شهروندان بسیار موثری خواهد بود.
چاله چاله در پایان از فرمانداران و مدیران جهاد کشاورزی شهرستان های استان کرمانشاه درخواست نمود هماهنگ و همزمان با شهر کرمانشاه برپایی نمایشگاه ها و غرفه های عرضه مستقیم و بدون واسطه کالاهای اساسی را در شهرستانها نیز عملیاتی نمایند.