طرح های الگوی کشت،کشت قراردادی و جهش تولید می بایست با جدیت دنبال شود

  پرینت
شناسه خبر : 22259 | تاریخ انتشار : 30 آبان 1401 - 10:06 |
جلسه ستاد زراعت سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه به ریاست سرپرست سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه و با حضور معاونین و مدیران سازمان و مدیران جهاد کشاورزی شهرستانها ،مدیران ستاد اجرایی فرمان امام (ره) ،مدیران ادارت تابعه و...در سالن جلسات شماره یک سازمان برگزار شد.

 

به گزارش نسیم کرمانشاه و به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه، در ابتدای این جلسه مدیر زراعت سازمان گزارشی از وضعیت بارندگی ها طی سال زراعی جاری،طرح جهش تولید در دیمزارها ، کشت قراردادی و طرح اصلاح الگوی کشت ارائه داد.

در ادامه این جلسه مهندس چاله چاله با اشاره به روند اجرای طرح جهش تولید در استان گفت: می بایست بسترهای بیمه محصولات کشاورزی را در قالب این طرح فراهم کرد.
وی سپس افزود: مدیران و کارشناسان سازمان جهت پیشبرد برنامه های جهش تولید،کشت قراردادهای و اصلاح الگوی کشت می بایست با کشاورزان ارتباط چهره به چهره داشته باشند .
چاله چاله حضور میدانی مدیران و کارشناسان بخش کشاورزی را در پهنه های تولیدی مهم برشمرد و گفت : مدیران و کارشناسان بخش کشاورزی جهت پیشرفت و توسعه بخش کشاورزی می بایست به صورت چهره به چهره کشاورزان را نسبت به طرح های در حال اجرای وزارت خانه توجیه نمایند و مسائل و مشکلات کشاورزان را پیگیری و مرتفع نمایند.
مهندس چاله چاله مراکز جهاد کشاورزی را بستر تحول و پیشرفت در عرصه کشاورزی تلقی کرد و افزود: ارتباط بین بخش های تحقیق و اجرا و ستاد و صف امری مهم در انتقال دانش به عرصه های تولیدی محسوب می شود و در این راستا تقویت مراکز جهاد کشاورزی توسط مراکز تحقیقاتی و بخش اجرا و پشتیبانی مدیریتی مراکز قطعا باعث رونق بخش خواهد شد.
گفتنی است در ادامه این جلسه اعضاء ستاد زراعت سازمان به بیان نظرات و پیشنهادات خود جهت پیشبرد طرح های سه گانه بخش زراعت وزرات جهاد کشاورزی پرداختند.

اخبار مشابه
سازمان ملی استاندارد ایران به سیستم بین المللی ارزیابی انطباق تجهیزات و قطعات الکترونیک پیوست
افتتاح ۲ مدرسه خیرساز در روستاهای شهرستان صحنه 
۱۱۷ سامانه هوشمند جدید در جاده‌های کرمانشاه راه‌اندازی می‌شود
ثبت دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.