در جلسه قرارگاه مبارزه با سرقت استان کرمانشاه به ریاست معاون امور عمرانی استانداری کرمانشاه، طرح احداث شهرک و ساماندهی ضایعات فروشی های کلانشهر کرمانشاه مصوب شد.

 

به گزارش نسیم کرمانشاه، دکتر منوچهر فخری روز چهارشنبه در این جلسه از اجرای طرح انتقال و ساماندهی ضایعات فروشی های سطح شهر توسط بخش خصوصی خبر داد و گفت: برای این کار حدود پنج هکتار از اراضی اطراف شهر کرمانشاه در اختیار بخش خصوصی مشخص شده قرار می گیرد تا در اولین فرصت شروع به کار کند.

به گفته فخری، مدیریت اجرای این پروژه بر عهده شهرداری کرمانشاه است که اگر به درستی اجرا شود می تواند باعث زیبا شدن نما و ظاهر کلانشهر کرمانشاه و نیز کاهش سرقت های سطح شهر شود.

جلسه امروز با حضور فرماندار کرمانشاه، مدیرکل سرمایه گذاری استانداری، نماینده دادگستری، معاون خدمات شهری شهرداری، مدیرکل اداره اجرائیات و مدیرکل دفترفنی شهرداری برگزار شد.

سامان‌دهی مشاغل مزاحم کلانشهر کرمانشاه به‌ویژه انتقال ضایعات فروشی‌ها یکی از دغدغه‌های دیرینه شهروندان کرمانشاهی بوده‌ است که بارها وعده‌هایی برای انجام آن داده شده اما به ثمر نرسیده‌ است اما اکنون این امیدواری ایجاد شده‌ که با ورود استانداری کرمانشاه، شهرداری این کلانشهر نیز توان خود را برای حل این معضل بکارگیرد.