مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه از آغاز طرح آمران سلامت با شروع اعمال محدودیت‌ها در استان کرمانشاه تا ۱۵ آبان خبر داد. به گزارش نسیم کرمانشاه به نقل از مهر؛ فرزین معتمدی اظهار داشت: به دنبال فرمایشات مقام معظم رهبری و پای کار آمدن جوانان، در سازمان جمعیت هلال احمر با دستور رئیس سازمان طرح آمران […]

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه از آغاز طرح آمران سلامت با شروع اعمال محدودیت‌ها در استان کرمانشاه تا ۱۵ آبان خبر داد.

به گزارش نسیم کرمانشاه به نقل از مهر؛ فرزین معتمدی اظهار داشت: به دنبال فرمایشات مقام معظم رهبری و پای کار آمدن جوانان، در سازمان جمعیت هلال احمر با دستور رئیس سازمان طرح آمران سلامت راه اندازی شد.
وی افزود: طرح آمران سلامت از روز دوشنبه همزمان با اعمال محدودیت‌های ۲۲ گانه ستاد استانی کرونا آغاز شده و تا ۱۵ آبان ماه ادامه خواهد داشت که نیروهای جمعیت هلال احمر در نقاط پر تردد مستقر خواهند شد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه تصریح کرد: بر اساس طرح آمران سلامت، ۳۶ پایگاه اعم از چادر و خودروهای امدادی در سطح استان تشکیل شده است که ۱۰ پایگاه در شهر کرمانشاه و ۲۶ پایگاه در سایر شهرستان‌ها قرار دارد.
معتمدی گفت: در این طرح نیروهای جمعیت هلال احمر به آموزش افراد برای مقابله با کرونا و پیشگیری از ابتلاء به آن و اقناع سازی افراد برای رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی در قالب نمایش بنر، نمایش‌های عروسکی و توزیع ماسک به افراد فاقد ماسک در پایگاه‌ها اقدام می‌کنند.