مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه گفت : مشترکانی که در رنج طبیعی مصرف گاز قرار گیرند نسبت به پارسال اگر ۱۰ درصد صرفه‌جویی داشته باشند شامل طرح تشویقی می‌شوند و مصرف گاز امسال نسبت به سال گذشته کم‌تر برای آن‌ها محاسبه می‌شود.

سیروس شهبازی مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه گفت : با توجه به پایداری جبهه هوای سرد و افزایش مصرف گاز، از شهروندان می‌خواهیم در وهله اول ضمن رعایت مسائل ایمنی از جمله استفاده از وسایل گازسوز استاندار، اطمینان از بازبودن مسیر دودکش، استفاده از کلاهک اچ و تهویه هوای مناسب در منزل؛ دمای رفاه بین ۱۷ تا ۲۱ درجه در منزل را رعایت کنند.
او در توضیح طرح تشویقی برای مشترکان کم‌مصرف، گفت : مشترکانی که در رنج طبیعی مصرف گاز قرار گیرند نسبت به سال گذشته اگر ۱۰ درصد صرفه‌جویی داشته باشند شامل طرح تشویقی می‌شوند و مصرف گاز امسال نسبت به سال گذشته کم‌تر برای آن‌ها محاسبه می‌شود.
مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه افزود: مشترکانی که از پله‌های سوم به بالا مصرف داشته باشند مشمول جریمه می‌شوند به نسبت هر پله که افزایش داشته باشند، ۴۰ درصد نسبت به پارسال افزایش مبلغ ریالی دارند.
او افزود: با توجه به موازنه منفی در بخش تولید و توزیع گاز استان، اعمال قطعی و افت فشار گاز به رفتار و مصرف مشترکان بستگی دارد، اگر مردم همکاری کنند و مصرف را مدیریت کنند قطعا با مشکلات کمتری روبه‌رو خوایم شد.