مدیرعامل شرکت لرد آرا اعلام کرد که سالانه حدود ۲ میلیون دلار از محصولات خود را به کشورهای همسایه صادر می کند.

مهندس یوسفی مدیر عامل شرکت لرد آرا طی مصاحبه ای به مناسبت هفته کارآفرینی اظهار داشت: با توجه به فعالیت پدرم در صنایع چوب بنده نیز با این صنعت آشنا شده و مشغول به فعالیت شدم.

وی گفت: عشق و علاقه به این حرفه باعث شد که سختی های کار را به جان خریده و ناامیدی را از خود دور کرده و پس از هر سختی امید به کار و موفقیت را در دلم زنده کنم.

مدیر لرد آرا در ادامه پشتکار و علاقه به این زمینه را از علل اصلی موفقیت خود در این صنعت عنوان کرد و گفت: برای سرپا نگه داشتن کسب و کار خود باید همیشه به روز بود و همچنین خستگی ناپذیر بودن از آیتم های یک کارآفرین موفق می باشد.

وی به کارآفرینان جوان توصیه کرد؛ به دنبال هدف کوتاه مدت و گذرا نباشید که اگر به نتیجه نرسید سریعا دلسرد می شوید بلکه همیشه به دنبال هدف بلند مدت و ماندگار باشید.

یوسفی در ادامه در مورد ثروت و رفاه مالی نیز بیان داشت: قطعا پول و ثروت در رسیدن به اهداف بسیار مهم می باشد و دارا بودن آن باعث اطمینان از آینده و آسایش خاطر خواهد شد.

وی در مورد شکست در کار نیز گفت: شکست به تنهایی عامل پیشرفت نیست بلکه تجربه ای که از شکست دریافت می کنیم عامل پیشرفت در آینده محسوب می شود.

مدیر لرد آرا اوضاع اقتصادی کنونی را سخت توصیف کرد و بیان داشت: با توجه به اوضاع نابسامانی اقتصادی کنونی کشور کسب ثروت و کار آفرینی سخت تر از قبل شده است.

وی در پاسخ به سوالی در مورد اینکه اگر کسب و کار خود را از دست بدهید چکار خواهید کرد؟ گفت: از ابتدا باز هم کسب و کار خود را راه اندازی خواهم کرد و با تلاش و پشتکار دوباره به هدف خود دست خواهیم یافت.

این کارآفرین نمونه بهترین روز موفقیت خود را صادرات اولین کانتینر از محصولات خود به عراق دانست و در مورد بهترین شکست زندگی گفت: قطعا در هر کسب و کار شکست های زیادی رخ می دهد و گاهی نمی شود بهترین یا بدترین شرایط را انتخاب کرد.

وی در ادامه افزود: زندگی بسیار سریع تر از آنچه که فکر میکنیم سپری می شود و باید قدر لحظه ها را بدانیم و همچنین رسالت خود را در تولید ثروت و کارآفرینی می دانم و با تمام توان خود در مسیر اشتغالزایی قدم بر می دارم.

یوسفی زمینه فعالیت شرکت لرد آرا را صنایع چوب و ام دی اف دانست که محصولاتی همچون کمد و کابینت، ورق هایگلاس ام دی اف و صفحه کابینت را تولید می کنند که در سال حدود ۲ میلیون دلار از محصولات این واحد تولیدی به کشورهای عراق، ارمنستان و افغانستان صادر می شود.

وی در پایان اظهار داشت: در حال حاضر ۵۰ نفر نیروی مستقیم و حدود ۱۵۰ نفر نیز به صورت غیر مستقیم در این واحد تولیدی مشغول به کار می باشند.

  • نویسنده : لیلا دلاور گلدسته