مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان کرمانشاه از افتتاح سه پروژه سرمایه گذاری در دهه وقف دراستان کرمانشاه خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان کرمانشاه؛ حجت الاسلام و المسلمین محمد صالحی مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان کرمانشاه گفت: همزمان با دهه وقف سه پروژه سرمایه گذاری در کرمانشاه افتتاح می […]

مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان کرمانشاه از افتتاح سه پروژه سرمایه گذاری در دهه وقف دراستان کرمانشاه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان کرمانشاه؛ حجت الاسلام و المسلمین محمد صالحی مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان کرمانشاه گفت: همزمان با دهه وقف سه پروژه سرمایه گذاری در کرمانشاه افتتاح می شود.

وی افزود: مجتمع اداری-تجاری نور از رقبات موقوفه کوثر اهل بیت(ع) یکی از این پروژه هاست که در دهه وقف به بهره برداری می رسد.

مدیرکل اوقاف استان اظهار داشت؛ دومین پروژه نیروگاه ۲۰۰ کیلو واتی انرژی خورشیدی در ده بقعه و موقوفه سطح استان است که بزرگترین نیروگاه خورشیدی اوقاف در کشور بشمار می آید.
وی بهره برداری از پروژه باغ دیم دد اراضی امامزاده حسین علیه السلام شهرستان سنقر که به روش تکنولوژی واترباکس احداث شده است را دارای اهمیت خواند و خاطرنشان کرد: احداث باغ دیم به روش واترباکس در اراضی بقعه امامزاده حسین شهرستان سنقرشامل درختان بادام، سنجد و انگور یکی دیگر از کارهای ارزشمند اوقاف کرمانشاه است