دبیر اتاق بازرگانی کرمانشاه از سفر سه روزه هیات اقتصادی استان بابل عراق به کرمانشاه خبر داد. به گزارش نسیم کرمانشاه، داریوش پناهی اظهار کرد: هیات تجاری و اقتصادی از استان بابل عراق سفر سه روزه‌ای به کرمانشاه خواهند داشت و فردا (۲۹ مرداد) وارد کرمانشاه می‌شوند. وی ادامه داد: این هیات طی روزهای چهارشنبه […]

دبیر اتاق بازرگانی کرمانشاه از سفر سه روزه هیات اقتصادی استان بابل عراق به کرمانشاه خبر داد.

به گزارش نسیم کرمانشاه، داریوش پناهی اظهار کرد: هیات تجاری و اقتصادی از استان بابل عراق سفر سه روزه‌ای به کرمانشاه خواهند داشت و فردا (۲۹ مرداد) وارد کرمانشاه می‌شوند.
وی ادامه داد: این هیات طی روزهای چهارشنبه و پنجشنبه برنامه‌های کاری مختلفی در کرمانشاه دارند.
دبیر اتاق بازرگانی کرمانشاه بازدید از واحدهای صنعتی استان در زمینه مواد غذایی، صنایع کشاورزی، صنایع پتروشیمی و … را از جمله این برنامه‌ها برشمرد که روز چهارشنبه انجام می‌شود و تاکید کرد: برای روز پنجشنبه نیز نشست‌های عمومی با تجار و فعالان اقتصادی استان، نشست‌های تخصصی B2B، دیدار با مسئولین استان و … در نظر گرفته شده است.
پناهی عنوان کرد: این هیات متشکل از رئیس اتاق بازرگانی بابل و هیات اقتصادی همراه وی در زمینه مصالح ساختمانی، مواد غذایی و محصولات کشاورزی است.
دبیر اتاق بازرگانی کرمانشاه با بیان اینکه اعزام و پذیرش هیات‌های تجاری و اقتصادی همواره به عنوان یکی از رویکردهای اصلی اتاق کرمانشاه دنبال می‌شود، گفت: هدف از این برنامه‌ها افزایش تعامل و توسعه مبادلات تجاری با کشور همسایه عراق به عنوان یکی از شرکای تجاری اصلی ایران است.