رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری کرمانشاه از جلسه هم اندیشی با کانون های مجری تبلیغات شهری جهت ساماندهی هر چه بهتر تبلیغات محیطی سطح شهر خبر داد.

به گزارش نسیم کرمانشاه؛ دکتر فرامرز رحمتی زاده اظهار داشت: با توجه به اهمیت زیباسازی شهری و ارتباط مستقیم تبلیغات محیطی با این مهم جلسه ای با حضور کانون های تبلیغاتی طرف قرارداد شهرداری پیرامون رفع موانع و مشکلات تبلیغات محیطی در محل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری برگزار شد.

وی در این رابطه افزود: در این جلسه مدیران کانون های تبلیغاتی به بیان مشکلات و موانع موجود در امر تبلیغات محیطی پرداختند و هر کدام راهکارهایی را برای بهتر شدن سطح کیفی و کمی تبلیغات محیطی ارائه دادند.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری تصریح کرد: در این جلسه با توجه به دستور دکتر نوروزی شهردار محترم کرمانشاه حذف تعدادی از سازه های تبلیغاتی معارض با جلوه های زیباسازی شهری از جمله میدان فردوسی در دستور کار کانون های تبلیغاتی قرار گرفت.

دکتر رحمتی زاده در حاشیه این جلسه خاطرنشان کرد: بسیاری از تابلوهای تبلیغاتی در اختیار دستگاه ها و نهادهای مختلف قرار دارد و این در حالی است که برخی از این موارد فاقد هرگونه قرارداد یا حتی شناسنامه بوده و در اکران اغلب آنها نیز رعایت استاندارد و جانمایی انجام نشده است.

وی تاکید کرد: هدف ما استانداردسازی و جانمایی جدید تابلوهاست تا در سایه این اولویت سایر مشکلات موجود از جمله شناسنامه دار کردن تابلوها و تثبیت درآمد های پایدار در مدیریت شهری را نیز احصاء نمائیم.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری وجود بعضی نابسامانی های تبلیغاتی را در شرایطی عنوان کرد که شهر کرمانشاه به دلیل قرارگیری در محل تردد زائرین کربلای معلی از ظرفیت های بی شماری در زمینه تبلیغات شهری و مزیت های گردشگری نیز برخوردار است.

دکتر رحمتی زاده در پایان خاطرنشان کرد: با ساماندهی تبلیغات شهری در مبادی ورودی و داخل شهر، علاوه بر آرامش بصری و روانی بیشتر برای شهروندان، امکان ایجاد جاذبه بیشتر برای جذب سرمایه گذاری و گردشگری شهر و استان نیز فراهم خواهد شد.