با همت کانون جهانگردی و اتومبیلرانی و هیأت اتومبیلرانی و موتورسواری استان کرمانشاه رژه اتومبیل کلاسیک و موتورسواری ۱۲ بهمن ماه از میدان امام خمینی (ره) تا مزار شهدا برگزار می‌شود. به گزارش نسیم کرمانشاه به نقل از روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی استان کرمانشاه؛ رییس کانون جهانگردی و اتومبیلرانی استان کرمانشاه از برگزاری […]

با همت کانون جهانگردی و اتومبیلرانی و هیأت اتومبیلرانی و موتورسواری استان کرمانشاه رژه اتومبیل کلاسیک و موتورسواری ۱۲ بهمن ماه از میدان امام خمینی (ره) تا مزار شهدا برگزار می‌شود.

به گزارش نسیم کرمانشاه به نقل از روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی استان کرمانشاه؛ رییس کانون جهانگردی و اتومبیلرانی استان کرمانشاه از برگزاری رژه اتومبیل کلاسیک و موتورسواری در شهر کرمانشاه خبر داد و گفت: رژه خودروهای کلاسیک و موتورسواری ۱۲ بهمن ماه ساعت ۹:۳۳ دقیقه از میدان امام خمینی (ره) تا مزار شهدا کرمانشاه برگزار می‌شود.

حمید فرجام فر با اشاره به اینکه باید کمیته کلاسیک نسبت به جمع آوری اطلاعات جامع خودروهای کلاسیک اقدام و مورد حمایت و ساماندهی شوند، اظهار داشت: در طول ماه و هر دو هفته یکبار در روز پنجشنبه رژه خودروهای کلاسیک در محله های شهر کرمانشاه خواهیم داشت.

وی با تاکید بر اینکه باید نگاه توریستی در استان کرمانشاه را تقویت کنیم، گفت: کرمانشاه داری موقعیت استراتژیک در حوزه گردشگری است که باید از این موقعیت استفاده کرد و بوم گردی های استان هدفمند ساماندهی شوند.