رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه گفت: در هفته دولت ۷۶ پروژه بخش کشاورزی با اعتبار بیش از ۵۹ میلیارد تومان و اشتغالزایی ۵۲۱ نفر افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود. به گزارش نسیم کرمانشاه به نقل از فارس؛ نوربخش حاتمی اظهار داشت: در هفته دولت ۷۶ پروژه بخش کشاورزی با اعتبار بیش از ۵۹ میلیارد تومان […]

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه گفت: در هفته دولت ۷۶ پروژه بخش کشاورزی با اعتبار بیش از ۵۹ میلیارد تومان و اشتغالزایی ۵۲۱ نفر افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود.

به گزارش نسیم کرمانشاه به نقل از فارس؛ نوربخش حاتمی اظهار داشت: در هفته دولت ۷۶ پروژه بخش کشاورزی با اعتبار بیش از ۵۹ میلیارد تومان و اشتغالزایی ۵۲۱ نفر افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود.

وی ادامه داد: ۶۷ پروژه از این تعداد با اعتباری حدود ۴۸ میلیارد و اشتغالزایی ۳۱۱ نفر به بهره‌برداری خواهد رسید و عملیات اجرایی ۹ پروژه دیگر نیز با اعتباری ۱۱ میلیارد تومانی و ۲۱۰ نفر اشتغالزایی در این ایام آغاز خواهد شد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه پروژه‌های قابل افتتاح هفته را در بخش آب و خاک با ۳۱ پروژه، باغبانی با ۱۳ پروژه، تولیدات دامی با ۲۰ پروژه و صنایع تبدیلی با سه پروژه تعریف کرد و افزود: چهار پروژه هم در زمینه آب و خاک، چهار پروژه باغبانی و یک پروژه صنایع تبدیلی نیز کلنگ‌زنی می‌شود.

وی از رشد ۳۰ درصدی تولیدات کشاورزی استان طی هفت سال اخیر خبر داد و افزود: این موفقیت با همت و تلاش کشاورزان استان به دست آمده که جا دارد از آن‌ها تشکر و قدردانی کرد.

وی با بیان اینکه طی روز‌های آینده با حضور مسأولان شاهد افتتاح پروژه‌های مذکور خواهیم، گفت: روز گذشته پروژه‌های شهرستان جوانرود و امروز هم در شهرستان روانسر شاهد افتتاح پروژه‌های بخش کشاورزی خواهیم بود.