هفت عنوان از نمایش‌نامه‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به بخش‌های کودک، نوجوان و خردسال هجدهمین جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی تهران‌- مبارک راه پیدا کرد. به گزارش نسیم کرمانشاه؛ شش نمایش‌نامه از تولیدات کانون در بخش کودک و نوجوان و یک نمایش‌نامه نیز در بخش خردسال، در مرحله پایانی جشنواره نمایش عروسکی «مبارک» به رقابت […]

هفت عنوان از نمایش‌نامه‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به بخش‌های کودک، نوجوان و خردسال هجدهمین جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی تهران‌- مبارک راه پیدا کرد.

به گزارش نسیم کرمانشاه؛ شش نمایش‌نامه از تولیدات کانون در بخش کودک و نوجوان و یک نمایش‌نامه نیز در بخش خردسال، در مرحله پایانی جشنواره نمایش عروسکی «مبارک» به رقابت می‌پردازند.

هیأت ‌انتخاب متشکل از شادی پورمهدی، ماندانا کریمی و حسین فدایی‌حسین در بخش نمایش‌های صحنه‌ای «ویژه مخاطب کودک و نوجوان» پس از ارزیابی ۹۷ نمایش‌نامه و طرح متقاضی حضور در این بخش و بررسی طراحی عروسک‌ها و ایده‌های اجرایی، شش اثر از تولیدات کانون را برای مرحله ارزیابی اجرایی معرفی کردند.

 بر همین اساس، «تنهایی دنیا» به نویسندگی و کارگردانی «رحمت غلامی»، مربی فرهنگی مرکز شماره ۲ کانون پرورش فکری شهر کرمانشاه نیز به عنوان یکی از عنوان‌های این شش نمایش معرفی و به مرحله ارزیابی اجرایی هجدهمین جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی «مبارک» راه یافته است. 

یادآوری می‌شود گروه‌های پذیرفته شده در این مرحله تا ۱۰ آذر سال جاری برای تولید و آماده‌سازی اثر خود فرصت خواهند داشت.
هجدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر عروسکی تهران-مبارک اسفند سال ۱۳۹۹ در تهران برگزار خواهد شد.