معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری کرمانشاه از راه اندازی مرکز آموزش ویژه کارکنان شهرداری کرمانشاه خبرداد.

به گزارش نسیم کرمانشاه و به نقل از مرکز اطلاع رسانی شهرداری کرمانشاه،دکتر کاوه مردافکن گفت :این مرکز با هدف توانمند سازی علمی و تخصصی کارکنان شهرداری از طریق برگزاری کارگاه های آموزشی ودوره های تخصصی کوتاه و بلند مدت ایجاد شده است .

مردافکن اعتبار اختصاص یافته برای تجهیز و راه اندازی مرکز آموزش را بیش از پانصد میلیون تومان عنوان و تصریح کرد :هم اکنون این مرکز با مساحتی نزدیک به دویست متر ظرفیت پنجاه نفر آماده استفاده می باشد .

وی با بیان اینکه مرکز آموزش در مدت زمانی دوماه راه اندازی شده است افزود :خوشبختانه برای آماده سازی این مرکز شهردار کرمانشاه ،مدیر منطقه ۳ و مدیر آموزش شهرداری همکاری های لازم را داشته اند .

مرد افکن راه اندازی مرکز آموزش کارکنان شهرداری را گامی موثر در راستای توانمند سازی ،ارتقا بهره وری و خلاقیت کاری دانست و یاد آور شد :در دوره های مرکز آموزش شهرداری از اساتید ومتخصصان بهره گرفته میشود

معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری کرمانشاه از تلاش برای اخذ مجوز دوره های دانشگاهی مرتبط با حوزه شهرداری در این مرکز در اینده خبرداد و گفت :امیدواریم با محقق شدن این هدف بتوانیم پاسخ گوی نیاز علمی و دانشگاهی کارکنان باشیم.

گفتنی است مرکز آموزش کارکنان شهرداری کرمانشاه دوازدهم خرداد ماه امسال افتتاح و به بهره برداری رسیده است .