انجمن صنعت پخش استان در اتاق بازرگانی کرمانشاه راه‌اندازی شد. به گزارش نسیم کرمانشاه، مجمع انتخابات انجمن صنعت پخش استان کرمانشاه با حضور فعالین این صنعت در سالن اجتماعات اتاق بازرگانی کرمانشاه برگزار و اعضای هیأت رییسه انجمن انتخاب شدند. کیوان کاشفی رئیس اتاق کرمانشاه در ابتدای این نشست با اشاره به اینکه بر اساس […]

انجمن صنعت پخش استان در اتاق بازرگانی کرمانشاه راه‌اندازی شد.

به گزارش نسیم کرمانشاه، مجمع انتخابات انجمن صنعت پخش استان کرمانشاه با حضور فعالین این صنعت در سالن اجتماعات اتاق بازرگانی کرمانشاه برگزار و اعضای هیأت رییسه انجمن انتخاب شدند.

کیوان کاشفی رئیس اتاق کرمانشاه در ابتدای این نشست با اشاره به اینکه بر اساس قانون بهبود فضای کسب و کار تنها اتاق بازرگانی امکان ایجاد تشکل‌ها و هماهنگی بین آنها را بر عهده دارد، گفت: خوشبختانه اتاق کرمانشاه در این زمینه پیشتاز بوده و انجمن‌ها و تشکل های تخصصی متعدد، توانمند و پویایی در بخش‌های مختلف تاسیس که هم اکنون زیر مجموعه اتاق بازرگانی کرمانشاه فعالیت دارند.

وی مهمترین هدف راه‌اندازی این تشکل‌ها را تقویت تصدی‌گری بخش خصوصی دانست و عنوان کرد: به علاوه اتاق بازرگانی زمینه تعاملات بخش خصوصی از جمله این تشکل‌ها را با حاکمیت و دولت فراهم می‌کند.

رئیس اتاق کرمانشاه معتقد است، با ادامه و تثبیت این روند مطالبات بخش خصوصی بسیار بهتر و موثرتر پیگیری خواهد شد و نتیجه آن تقویت بخش خصوصی، ایجاد اشتغال، ثروت و رفاه بیشتر است.

کاشفی با بیان اینکه در ایران بخش خصوصی با جایگاه واقعی و ارزشمند خود هنوز فاصله زیادی دارد، یادآور شد: باید از طریق ایجاد تشکل‌های بخش خصوصی و رسیدگی به مطالبات آنها جایگاه این بخش را تقویت کنیم.

وی بر لزوم پویایی و توانمندی تشکل‌ها و انجمن‌های بخش خصوصی هم تاکید و خاطرنشان کرد: تشکلی که فعالیت نداشته باشد و فقط در حد اسم باشد قابل تحمل نیست و می بایست منحل شود.

رئیس اتاق کرمانشاه در ادامه از شرکت‌های صنعت پخش به عنوان یکی از مجموعه‌های مهم یاد که هم حلقه واسط بخش تولید، واردات، توزیع و خرده فروشی هستند یاد کرد و ادامه داد: این شرکت‌ها در زمینه تنظیم بازار و تامین مواد اولیه ، برنامه، پیشنهاد و راه کارهای موثری دارند.

وی پیش‌بینی کرد انجمن صنعت پخش به عنوان یکی از تشکل‌های قوی و توانمند اتاق بازرگانی کرمانشاه خواهد بود و افزود: این انجمن می‌تواند از تمام امکانات و ظرفیت‌های مختلفی که در اتاق کرمانشاه فراهم است استفاده کند و ما نیز در حد توان حمایت‌های مالی و معنوی را از آنها خواهیم داشت.

کاشفی همچنین از پیگیری برای عضویت نماینده این تشکل در شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی هم خبر داد.

گفتنی است در پایان انتخابات این انجمن، آقایان شهرام ساسانی، سید محمد امین علوی، سعدی دامود، فرهاد نیک اندام، خلیل تنها، محسن قادری و سید جمال‌الدین نعلینی به عنوان اعضای اصلی و آقایان سهراب قدیر و مسعود محمدی به عنوان اعضای علی‌البدل انتخاب شدند. همچنین آقایان فرهاد اسفندیاری و هوشنگ رامشت به عنوان بازرس اصلی و علی البدل انتخاب گردیدند.