سرپرست شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه به همراه مهندس اسدی مدیرعامل شرکت برق منطقه ای غرب با حضور در ستاد فرماندهی نیروی انتظامی، هفته نیروی انتظامی را به سردار جاویدان فرمانده نیروی انتظامی استان کرمانشاه و پرسنل ایشان تبریک گفتند.

به گزارش نسیم کرمانشاه، مهندس مرادی سرپرست این شرکت با اشاره به اینکه امنیت یکی از مولفه های اصلی پیشرفت یک جامعه است، گفت: نیروی انتظامی با برقراری امنیت، نقش مهمی در توسعه خدمات رسانی به مردم ایفا می کند.

وی ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی، لوح تقدیری را به همین مناسبت به فرمانده نیروی انتظامی استان کرمانشاه تقدیم کرد.

متن این لوح تقدیر به شرح ذیل است:

برادر گرامی؛ جناب سردار جاویدان

فرمانده محترم نیروی انتظامی استان کرمانشاه

  سال هاست که امانت داران خستگی ناپذیر ناجا، همچون مدال افتخار بر لباس سبز خدمت و ایثار در عرصه امنیت و انضباط اجتماعی می‌درخشند.

بی‌تردید تعالی و توسعه پایدار نیازمند بستری امن، سالم و پویا است که در سایه ی تلاش پلیس هوشمند و امین مردم ایران، آرمانی است دست یافتنی.

هفته ناجا فرصت مغتنمی است تا طلوع آرامش و امنیت در جامعه را به تماشا نشسته و بر دوش دلیر مردان هوشیار پلیس که از نسل فرزندان مؤمن، جان بر کف و بی ادعای این مرز و بوم‌اند، نشانی سراسر سرافرازی و مهر بنشانیم.

ضمن نکوداشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران ناجا، هفته نیروی انتظامی را به شما و تمام تلاشگران عرصه امنیت تبریک عرض کرده و توفیق مضاعف برادران حماسه ساز و پیروزمان را در تامین امنیت پایدار جامعه از خداوند متعال خواستارم.

رجاء واثق دارد در سایه تعامل و همکاری شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه و نیروی انتظامی اهداف مشترکمان در زمینه رفاه مردم  و امنیت خاطر جامعه مهمتر و کامل تر تحقق خواهد یافت.