به گزارش نسیم کرمانشاه به نقل از روابط عمومی مخابرات منطقه کرمانشاه ، همزمان با هفدهم‌ مهر ماه روز جهانی پست، دکترحمیدرضا امیری، جانشین مدیر مخابرات منطقه کرمانشاه با حضور در محل کارمدیر کل پست استان کرمانشاه با وی دیدار و گفتگو کرد . در این دیدار که حسین آتشکاری ، رئیس اداره روابط […]

 

به گزارش نسیم کرمانشاه به نقل از روابط عمومی مخابرات منطقه کرمانشاه ، همزمان با هفدهم‌ مهر ماه روز جهانی پست، دکترحمیدرضا امیری، جانشین مدیر مخابرات منطقه کرمانشاه با حضور در محل کارمدیر کل پست استان کرمانشاه با وی دیدار و گفتگو کرد .

در این دیدار که حسین آتشکاری ، رئیس اداره روابط عمومی مخابرات منطقه کرمانشاه نیز حضورداشت ،دکتر امیری ضمن تبریک حلول ماه ربیع الاول و همچنین روز جهانی پست اظهار امیدواری کرد، دستگاه‌های حوزه‌هICT استان کرمانشاه همچون گذشته با همدلی و تعامل بیشتر بتوانند منشا خدمات ارزنده برای مردم شریف و ولایتمدار استان کرمانشاه باشند.
براساس همین‌گزارش مهندس فتاح، مدیرکل پست استان کرمانشاه نیزضمن قدردانی از حضور دکتر امیری اظهار داشت:
بحمدالله ارتباطی تنگاتنگ در حوزه های مختلف و به ویژه گسترش خدمات الکترونیکی بین اداره کل پست استان و مخابرات منطقه کرمانشاه وجود دارد، که نویدبخش پیشرفتهای آتی در استان کرمانشاه خواهدبود.

گفتنی است دراین دیدار،برنامه های پیش رو دو دستگاه نیز موردبحث وبررسی قرارگرفت.