​مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه مهندس فریبرز کرمی از زحمات و فعالیت های ارزشمند فرمانده محترم پلیس راه انتظامی استان کرمانشاه، جناب سرهنگ محمد حیدری و همکاران ایشان تقدیر و تشکر بعمل آورد. به گزارش نسیم کرمانشاه، مهندس فریبرز کرمی در این دیدار ضمن قدردانی از زحمات مجموعه پلیس […]

​مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه مهندس فریبرز کرمی از زحمات و فعالیت های ارزشمند فرمانده محترم پلیس راه انتظامی استان کرمانشاه، جناب سرهنگ محمد حیدری و همکاران ایشان تقدیر و تشکر بعمل آورد.

به گزارش نسیم کرمانشاه، مهندس فریبرز کرمی در این دیدار ضمن قدردانی از زحمات مجموعه پلیس راه استان طی سخنانی خواستار تداوم تعامل و همکاری فیمابین در حوزه های کاری مشترک از جمله حوزه حمل ونقل ، ایمنی و ترافیک و راهداری شدند.

کرمی گفت: کاهش تلفات و تصادفات جاده ای دغدغه اصلی همه مسئولان استان است و اظهار امیدواری کرد با هوشمندسازی جاده ها، ایجاد زیرساخت های لازم و رفع ناقط حادثه خیر شاهد کاهش چشمگیر این مهم باشیم.

در این دیدار فرمانده پلیس راه استان نیز با قدردانی از تلاش های اداره کل راهداری وحمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه در احداث پاسگاههای پلیس راه و کاهش تصادفات در سال گذشته افزود: راهداران جهادگران بی سنگر هستند که شبانه روز درفصول مختلف سال بدون منت به مردم عزیز خدمت می کنند.

در پایان مهندس کرمی از تلاش های فرماندهی محترم پلیس راه و دیگر مسئولان بخاطر تعامل همه جانبه با اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه در جهت کاهش تصادفات جاده ای قدردانی کرد