رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری کرمانشاه از تامین دستگاه‌ها و ادوات مورد نیاز فضای سبز مناطق هشت‌گانه شهرداری خبر داد.

 


به گزارش نسیم کرمانشاه به نقل از روابط عمومی؛ دکتر فرامرز رحمتی‌زاده اظهار داشت: با توجه به شروع فصل گرما و آغاز به کار عملیات سرزنی و حاشیه‌زنی چمن‌ موجود در فضاهای سبز شهری، با مساعدت دکتر نوروزی شهردار محترم و معاونت محترم خدمات شهری، بهسازی و نوسازی دستگاه‌ها و ادوات مورد نیاز چمن‌زنی مناطق هشت‌گانه شهرداری در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: با توجه به اینکه سطح وسیعی از فضای سبز مناطق شهرداری تحت پوشش چمن می‌باشد، عملیات چمن‌زنی با هدف رشد بهتر و همچنین ایجاد بستر یکنواخت در سطح فضای سبز، به‌طور مستمر توسط نیروهای زحمتکش مجموعه فضای سبز شهرداری انجام می‌شود.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری کرمانشاه تصریح کرد: در راستای ایجاد چشم اندازی زیبا از معابر و گذرگاه‌های اصلی و فرعی شهر، عــــملیات فـــرم‌دهــی درختـــان و حذف زوائد بصری مانند تنه‌جوش و پاجوش نیز در پارک‌ها و بلوارهای شهر اجــرا می‌شود.

دکتر رحمتی‌زاده در پایان خاطرنشان کرد: عملیات سرزنی و حاشیه‌زنی چمن پارک‌ها و فضای سبز شهری جهت بهره‌مندی هرچه بیشتر و بهتر و مناسب شهروندان به صورت یکپارچه و مستمر در سطح مناطق هشت‌گانه شهرداری و با نظارت کارشناسان و مهندسین مربوطه در دست اقدام است.