مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان کرمانشاه گفت: در سال جهش تولید، در بقاع متبرکه سطح استان ، از انرژی های پاک و تجدیدپذیر برق تولید می شود. مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان کرمانشاه گفت: در سال جهش تولید ، در بقاع متبرکه سطح استان ، از انرژی های پاک و تجدیدپذیر برق تولید می شود.  […]

مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان کرمانشاه گفت: در سال جهش تولید، در بقاع متبرکه سطح استان ، از انرژی های پاک و تجدیدپذیر برق تولید می شود.

مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان کرمانشاه گفت: در سال جهش تولید ، در بقاع متبرکه سطح استان ، از انرژی های پاک و تجدیدپذیر برق تولید می شود. 

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان کرمانشاه؛ حجت الاسلام و المسلمین محمّد صالحی با اعلام این خبر گفت: در راستای نصب ده سایت انرژی خورشیدی در بقاع متبرکه استان، مقدمات تولید برق در دو بقعه فراهم شده است.

وی افزود: از مجموع ده سایت انرژی خورشیدی ۲۰ کیلو واتی در سطح استان ، تاکنون حفر چاه ارت* و استراکچر ، پنل ها و تابلوهای برق AC و DC و اینورترهای دو سایت مجتمع آل آقای شهرستان کرمانشاه و امامزاده باقرعلیه السلام بیستون انجام شده است.

مدیرکل اوقاف استان بیان داشت: از روز شنبه مورخ ۲۴ خردادماه نصب تجهیزات دو سایت امامزادگان محمود آگاه و احمد علیما السلام شهرستان سنقر آغاز خواهد شد و در ادامه، این طرح در بقاع متبرکه احمد ابن اسحاق (ره) سرپل ذهاب، امامزاده حسن(ع) اسلام آبادغرب، امامزاده قاسم (ع) پا امام کرمانشاه، بقعه سید صالح وزمله ، بقعه ویس القرن و در محل ساختمان اداره کل اوقاف استان به اجرا در خواهد آمد