رئیس اتاق کرمانشاه خواستار حمایت نماینده ولی فقیه در کرمانشاه از فعالین بخش خصوصی برای پیش‌برد اهداف اقتصادی استان شد.

 

به گزارش نسیم کرمانشاه؛ حیدر کدیور در دیدار با حجت‌الاسلام و المسلمین غفوری امام جمعه کرمانشاه ضمن تبریک به مناسب انتخاب ایشان به عنوان نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمانشاه، گفت: قطعا این انتخاب مبارک منشا برکات معنوی برای استان خواهد بود.

 

وی ادامه داد: انتخاب فردی به شایستگی ایشان با توجه به سوابق و تجارب ارزنده‌ای که خصوصا در حوزه‌های علمیه کشور داشته‌اند بیانگر توجه ویژه حضرت آقا به استان کرمانشاه است.

 

رئیس اتاق کرمانشاه با بیان اینکه ما به عنوان نمایندگان بخش خصوصی کرمانشاه عقیده داریم هیچگاه دین و معنویت از اقتصاد جدا نبوده، افزود: برای پیشبرد اهداف اقتصادی استان کرمانشاه به رهنمودهای امام جمعه کرمانشاه نیاز داریم.

 

کدیور در ادامه از اتاق بازرگانی به عنوان بزرگترین و اثرگذارترین پارلمان بخش خصوصی یاد و خاطرنشان کرد: اتاق بازرگانی کرمانشاه با بیش از یک صده قدمت اکنون وارد قرن دوم فعالیت خود شده و بیشتر هزار عضو دارد.

 

 

 

به گفته وی، اتاق بازرگانی فراگیرترین تشکل اقتصادی استان و یک موسسه غیرانتفاعی است که هدف اصلی آن فراهم آوردن موجبات رشد و توسعه اقتصادی استان است.

 

کدیور انتخاب اتاق بازرگانی به عنوان مشاور سه قوه را بیانگر جایگاه این نهاد بخش خصوصی دانست.

 

رئیس اتاق کرمانشاه سپس از ظرفیت‌های تولیدی و تجاری استان یاد کرد و افزود:کرمانشاه با داشتن بیش از هزار واحد تولیدی، پنج مرز رسمی و سالانه حدود سه میلیارد دلار صادرات، ظرفیت‌های فراوان تجاری و تولیدی دارد.

 

کدیور معتقد است شکوفایی این ظرفیت‌ها در سایه هدایت امام جمعه کرمانشاه میسر خواهد بود.

 

وی در پایان اظهار کرد: به‌نمایندگی از جامعه هزار نفری اعضای اتاق بازرگانی کرمانشاه دست یاری به سوی امام جمعه کرمانشاه دراز می کنیم تا در سایه این حمایت‌ها، در راستای توسعه بیش از پیش اقتصادی و تجاری گام برداریم.