مدیر کل اوقاف کرمانشاه در افتتاح مسابقات قرآنی شهرستان کرمانشاه گفت: بدون شک زیباترین و افتخار آفرین بخش کاری اداره اوقاف خدمت به قرآن است که خستگی‌را ازجسم انسان دور می‌کند.

 

به گزارش نسیم کرمانشاه ، حجت‌الاسلام محمد صالحی با اشاره به افتتاح مسابقات قرآنی شهرستان کرمانشاه گفت: بدون شک زیباترین و افتخار آفرین بخش کاری اداره اوقاف خدمت به قرآن است که خستگی‌را ازجسم انسان دور می‌کند.
حجت الاسلام و المسلمین محجد صالحی تصریح کرد:محفل آرایی و جمع شدن برای شروع رویداد قرآنی حداقل کاریست که انجام می‌دهیم.
وی اضافه کرد:اگر امروز کشور ما در جهان می‌درخشد به برکت تبعیت از قرآن و اهل بیت(ع) است که به واسطه عمل به آن جهان را به چالش کشیده‌ایم.
وی در ادامه با اشاره به تحریم های ظالمانه دشمن بر کشورمان نیز گفت:هر از چند گاهی افراد تاریخ را تحریف می‌کنند ولی در زمان پیامبر(ص) نیز دشمنان، ایشان و اهل بیتش را در شعب ابیطالب تحریم کردند و پیامبر قاطعانه در برابر تحریم ها ایستادگی کرد و کمر دشمنان را شکست، امروز هم  با وجود همه سختی ها کمر دشمنان را خواهیم شکست.
ایشان بیان داشت:عمل به فرامین قرآن و اهل بیت بن بست ندارد و در این راستا برگزاری مسابقات قرآنی باید به فرهنگ سازی و عمل به قرآن منتهی شود.
حجت الاسلام صالحی یادآور شد:اداره اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه در دوران کرونا نیز با برگزاری جلسات و کلاسهای قرآنی منظم،و با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی همواره پیشرو بوده واعتقاد داریم فرزند قرآنی ما نباید از قرآن دور باشد.
وی در ادامه با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر رعایت پروتکل های بهداشتی مراسمات روضه اهل بیت(ع) و اینکه هر فرد هیاتی و مذهبی پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نکرد مذهبی
نیست گفت:رعایت پروتکل های بهداشتی نشانه فرهنگ مذهبی‌وانقلابی است و نباید اسباب تعطیلی روضه اباعبدالله(ع) را با این اینگونه حرف و حدیث ها فراهم کنیم.