با حضور مختار احمدی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه، فرهاد جانشکر مدیر امور شعب بانک توسعه تعاون استان و فریدون داوری، مسئول بسیج کارگری سپاه حضرت نبی اکرم( ص)، جواد اکبری رئیس کانون بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی و جلیلیان مدیر عامل کارخانه سیمان غرب، موکب امام جواد(ع) در محل ورودی شرکت صنایع سیمان غرب و در مسیر زائران عتبات عالیات افتتاح شد.

به گزارش نسیم کرمانشاه به نقل از روابط عمومی، مختار احمدی در مراسم افتتاح موکب امام جواد (ص) صنایع سیمان غرب، گفت: خدمت به زائرین حسینی، سعادت ابدی است و قطعاً عنایت ویژه سالار شهیدان شامل خدمتگزارانش خواهد شد.

وی افزود: توفیق خدمت رسانی به زوار کمتر از پابوسی و در رکاب بودن امام زمان خود بودن نیست.

در این مراسم شال گردن خادمی سالار شهیدان، به تعدادی از خادمین اباعبدالله الحسین(ع) در موکب توسط مسئولین اعطا شد و هدیه متبرک ضریح امام حسین(ع) و حضرت ابوالفضل العباس(ع) از طرف مدیر عامل شرکت صنایع سیمان غرب به مختار احمدی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان به عنوان خادم امام حسین(ع) اعطا شد.

موکب امام جواد(ع) که به تصاویری از شهدای مدافع حرم مزین شده است، در۲۰ کیلومتر مانده به ورودی شهر کرمانشاه و در محل درب ورودی شرکت صنایع سیمان غرب مستقر شده و دارای خدماتی همچون پزشکی، تغذیه، پذیرایی به زائران می باشد.