مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه  ضمن بازدید از موکب شهدای مرصاد اداره کل در مسیر برگشت زوار اربعین در اسلام آباد غرب و بررسی ارائه خدمات در راستای خدمات رسانی به زائران سرور و سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) و یاران باوفایش، گفت: خدمت به زائران اباعبدالله الحسین (ع) در راهپیمایی پرشکوه اربعین یکی از جلوه‌های زیبای معنوی را نمایان می‌سازد.

به گزارش نسیم کرمانشاه به نقل از روابط عمومی، مختار احمدی در بازدید از موکب شهدای مرصاد در مسیر برگشت زوار اربعین حسینی در ۵ کیلومتری مسیر اسلام آباد غرب به کرمانشاه ضمن بررسی شرایط خدمت رسانی به زائران اربعین، گفت: خدمت به زائران اباعبدالله الحسین (ع) در راهپیمایی پرشکوه اربعین یکی از جلوه‌های زیبای معنوی را نمایان می‌سازد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه، در ادامه افزود: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تمام توان می‌کوشد خدمات مطلوبی را در راستای سلامت و تامین امکانات زائران ارائه دهد.

مختار احمدی ضمن همراهی و مشارکت در توزیع امر خداپسندانه نذری در بین زوار خدمت به زوار اربعین حسینی را افتخاری بزرگ توصیف کرد.

موکب شهدای مرصاد در مسیر برگشت زوار اربعین حسینی که به همت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، بانک توسعه تعاون استان، شرکت های تعاونی و واحدهای کارگری با محوریت نمایندگی شرکت سایپادیزل جلیلیان برپا شده است روزانه علاوه بر امکانات استراحت، پذیرایی، آب معدنی، سرویس بهداشتی، خدمات درمانی با حضور کارشناسان آورژانس بهزیستی با یک دستگاه آمبولانس،  نسبت به اطعام ۱۵۰۰ نفر از زوار در سه وعده ناهار، شام و صبحانه اقدام نموده است.