مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت کرمانشاه در مراسم افتاح مدرسه علوم دینی وحدت گفت: حوزه های علمیه پرچم دار پاسداری از شریعت بوده و طلاب سرباز مبارزه با جهل و انحراف در جامعه هستند، خوشبختانه حوزه های علمیه در بسیاری از عرصه ها امید دشمن را به یأس تبدیل کرده و […]

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت کرمانشاه در مراسم افتاح مدرسه علوم دینی وحدت گفت: حوزه های علمیه پرچم دار پاسداری از شریعت بوده و طلاب سرباز مبارزه با جهل و انحراف در جامعه هستند، خوشبختانه حوزه های علمیه در بسیاری از عرصه ها امید دشمن را به یأس تبدیل کرده و این مهم سبب خشم و عصبانیت آنها شده است.

به گزارش نسیم کرمانشاه به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت حجت الاسلام والمسلمین فاضلی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت کرمانشاه در مراسم افتتاح مدرسه علوم دینی وحدت شهرستان ثلاث باباجانی که با حضور طلاب و روحانیون و مسئولین این شهرستان برگزار شد ابراز داشت: اهل ایمان و علم نزد خداوند متعال از جایگاه ویژه ای برخوردار هستند و تا مادامی که علم و ایمان در کنار یکدیگر باشند انسان از گمراهی و تباهی به دور خواهد ماند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت کرمانشاه با بیان اینکه علم بدون ایمان، گمراهی به دنبال دارد گفت: دشمنان همواره از فقدان علم و یا ایمان استفاده کرده و به درون جوامع اسلامی نفوذ می کنند بنابراین باید نسبت به توطئه های آنها هوشیار بوده و خود را مجهز به سلاح ایمان و علم کنیم.

این مسئول با اشاره به اینکه تنها اهل ایمان و علم می توانند در برابر هجمه دشمنان ایستادگی کنند مطرح کرد: طلاب و روحانیون افسران میدان علم و عمل هستند و می تواند با ایمانی که با علم و دانش عمراه است در برابر نفوذ و حربه های دشمنان ایستادگی کنند.

وی با اشاره به حدیثی از رسول اکرم (ص) عنوان داشت: هر کس که با علمای امت اسلامی ملاقات کند گویی به دیدار پیغمبر شتافته است در نتیجه لباس روحانیتی که طلاب بر تن دارند تأسی به لباس و مکتب رسول اکرم (ص) است.

حجت الاسلام و المسلمین فاضلی نسبت به فعالیت علمانماها تأکید کرد و اظهار داشت: برخی از علمانماها با پوشیدن لباس روحانیت در مسیر دشمن گام نهاده و مهره و نیروی آنها در جهت عملیاتی  ساختن توطئه ها و نقشه های شوم مخالفان اسلام هستند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت کرمانشاه یادآور شد: حوزه های علمیه پرچم دار پاسداری از شریعت بوده و طلاب سرباز مبارزه با جهل و انحراف در جامعه هستند، خوشبختانه حوزه های علمیه در  بسیاری از عرصه ها امید دشمن را به یأس تبدیل کرده و این مهم سبب خشم و عصبانیت آنها شده است.

این مسئول خاطرنشان کرد: امروز در اقصی نقاط جهان هرکس که دم از دین و دیانت می زند نام زیبای انقلاب اسلامی ایران می درخشد، ایران اسلامی به رهبری حضرت آیت الله خامنه ای از مظلومان و مسلمانان جهان حمایت می کند و در برابر مزدوران و دشمنان اسلام قد علم کرده است.

وی با اشاره به شهادت حاج قاسم سلیمانی بیان داشت: امروز آمریکای جنایتکار با وقاحت تمام به ترور سرباز اسلام و انقلاب حاج قاسم سلیمانی افتخار می کند، حاج قاسم سلیمانی در راه پاسداری از اسلام و مسلمین و مستضعفان جهان به شهادت رسید.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت کرمانشاه در پایان حوزه های علمیه را سنگر وحدت و اخوت دانست و ابراز داشت: روحانیون و ماموستاها با تلاش و جدیت طلابی انقلابی و در خدمت اسلام و انقلاب تربیت کنند.