مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری کرمانشاه، گفت: برنامه ارتباط مردم با مسئولین در بستر سامد، یکشنبه 6 تیر ماه با حضور حسن عزیزی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در مرکز سامد ( سامانه تلفنی 111) برگزار خواهد شد.

به گزارش نسیم کرمانشاه؛ حجت الاسلام والمسلمین عبداله عزیزی افزود: در راستای اجرای نظام نامه مدیریت ارتباطات مردمی در بستر سامد(سامانه اکترونیکی ارتباط مردم و دولت) و تاکیدات مهندس بازوند استاندار محترم مبنی بر تسریع در انتقال مشکلات و نظرات مردم به مدیران مربوطه و پاسخگویی به درخواست ها و مشکلات هم استان های محترم، برنامه ارتباط مردم با مسئولین در بستر سامد، چهارشنبه با حضور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در مرکز سامد برگزار خواهد شد.
وی اظهار داشت: مردم شریف استان می توانند روز یکشنبه مورخ ۶ تیر ۱۴۰۰ از ساعت ۱۰ الی ۱۲ از طریق شماره تماس ۱۱۱ مسائل و مشکلات خود را مطرح نمایند.
وی افزود: سامد (سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت) سیستم ارتباطی موثری میان مردم و مسئولان بوده که از طریق این سامانه هم استانی های گرامی می توانند براحتی و بدون مراجعه حضوری درخواست ها و مشکلات خود را با مسئولین استان مطرح و پیگیری نمایند.