‍ مدیرعامل شرکت قند بیستون در گفتگو با نماینده کشاورزان منطقه گفت: علی رغم وضعیت تحریم و نوسات کشور کارخانه قند بیستون بنا دارد پس از تحویل محصول چغندر قند توسط هر کشاورز نسبت به تسویه حساب بهای تمام چغندر قند تحویلی زارعین اقدام کند. به گزارش نسیم کرمانشاه؛ مجید معینی صفا اظهار داشت: در سال جهش […]


مدیرعامل شرکت قند بیستون در گفتگو با نماینده کشاورزان منطقه گفت: علی رغم وضعیت تحریم و نوسات کشور کارخانه قند بیستون بنا دارد پس از تحویل محصول چغندر قند توسط هر کشاورز نسبت به تسویه حساب بهای تمام چغندر قند تحویلی زارعین اقدام کند.

به گزارش نسیم کرمانشاه؛ مجید معینی صفا اظهار داشت: در سال جهش تولید کارخانه قند بیستون با پرداخت بهای نقدی محصول تحویلی کشاورزان ،همچنین در نظر دارد کشاورزانی که عیار چغندر آنها کمتر از ۱۶ باشد در راستای حمایت و جبران بخشی از هزینه کشاورزان بر مبنای عیار ۱۶ محاسبه و در قالب جایزه پرداخت گردد‌.

وی تاکید داشت: کارخانه قند بیستون تمامی مطالبات معوق افراد حقیقی و حقوقی را پرداخت کرده و به لطف پروردگار این کارخانه هیچگونه بدهی معوقه ای ندارد.

مدیرعامل شرکت قند بیستون گفت: با تاکید بر حفظ کارخانه قند بیستون بعنوان سرمایه استان ، عنوان کرد: تلاش داریم با همفکری و کمک کشاورزان و مشاوران اهل فن کاشت چغندر قند را توسعه و نیاز خود را برآورده کنیم و این امر مستلزم حمایت و همراهی خوب کشاورزان و مدیران ارشد استان است.

وی افزود: با بیان اینکه دلالان در منطقه کمر به نابودی حاصل دسترنج کشاورزان بسته اند اظهار داشت: از چغندرکاران خواستاریم تا محصولات خود را برای فرآوری در وهله اول به کارخانه قند بیستون بدهند و از فروش آن به واسطه ها و دلالان صرف نظر کنند

مجید معینی صفا تاکید داشت: از ضرورت جهش در تولید در سالی که به همین نام از طرف مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) نامیده شده است نیز یاد کرد و افزود: بر اساس برنامه ریزی‌های انجام شده این کارخانه در صدد افزایش تولید و سطح رضایتمندی کشاورزان بر خواهد آمد.