معاون برنامه‌ریزی و تحقیقات شرکت برق منطقه‌ای غرب با اشاره به سهمیه ۶۰ مگاواتی جهت کاهش بار در زمان پیک شبکه از جلب همکاری صنایع به‌طور متوسط به میزان ۷۰ مگاوات در قالب مبادله ۱۲ تفاهم‌نامه‌ مدیریت مصرف برق در غرب کشور خبر داد. به گزارش نسیم کرمانشاه؛ مهندس “کامبیز اکیا” گفت: در قالب مبادله ۱۲ […]

معاون برنامه‌ریزی و تحقیقات شرکت برق منطقه‌ای غرب با اشاره به سهمیه ۶۰ مگاواتی جهت کاهش بار در زمان پیک شبکه از جلب همکاری صنایع به‌طور متوسط به میزان ۷۰ مگاوات در قالب مبادله ۱۲ تفاهم‌نامه‌ مدیریت مصرف برق در غرب کشور خبر داد.

به گزارش نسیم کرمانشاه؛ مهندس “کامبیز اکیا” گفت: در قالب مبادله ۱۲ تفاهم‌نامه‌  موفق به جلب همکاری صنایع به‌طور متوسط به میزان ۷۰  مگاوات در غرب کشور شدیم.

وی افزود: در این راستا جلسات متعددی به‌صورت ویدیوکنفرانسی با شرکت توانیر و شرکت‌های توزیع و صنایع به‌منظور هماهنگی بیشتر برای کنترل پیک مصرف منطقه نیز برگزار شده است.

معاون برنامه‌ریزی و تحقیقات شرکت برق منطقه‌ای غرب در پایان خاطرنشان ساخت: پیگیری‌های همکاران ما در دفتر برنامه‌ریزی فنی و مدیریت مصرف، منجر به مبادله ۱۲ تفاهم‌نامه و جلب همکاری صنایع به‌طور متوسط به میزان ۷۰ مگاوات در قالب برنامه‌های پاسخگویی بار را در پی داشته است که جا دارد صمیمانه از همکاری این صنایع به‌خاطر کمک به پایداری شبکه برق در ایام پیک بار تقدیر و تشکر نماییم.