استاندار کرمانشاه گفت: جشن بازگشایی مرز خسروی را احتمالا هشتم شهریور ماه برگزار خواهیم کرد. به گزارش نسیم کرمانشاه به نقل از ایسنا، هوشنگ بازوند  در نشست ستاد مدیریت و ساماندهی زائرین اربعین حسینی اظهار کرد:بازگشایی مرز خسروی پروسه ای نفسگیر و پرچالش بود که به لطف خدا و عنایت امام حسین(ع) محقق شد تا […]

استاندار کرمانشاه گفت: جشن بازگشایی مرز خسروی را احتمالا هشتم شهریور ماه برگزار خواهیم کرد.

به گزارش نسیم کرمانشاه به نقل از ایسنا، هوشنگ بازوند  در نشست ستاد مدیریت و ساماندهی زائرین اربعین حسینی اظهار کرد:بازگشایی مرز خسروی پروسه ای نفسگیر و پرچالش بود که به لطف خدا و عنایت امام حسین(ع) محقق شد تا مردم استان کرمانشاه رسما به نقش تاریخی خود مبنی بر میزبانی زائرین اباعبدالله الحسین(ع) برگردند.

وی افزود:  بر اساس برنامه ریزی به عمل آمده احتمالا هشتم شهریور جشن بازگشایی رسمی مرز خسروی را با حضور وزیر کشور برگزار خواهیم کرد.

بازوند در ادامه با بیان اینکه ستاد اربعین باید تحت مدیریت و نظر معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری به صورت شبانه روزی در قصرشیرین مستقر شود‌، گفت: مدیران با نمایندگان تام‌الاختیار آنها تا موانع را برطرف نکرده اند به مرکز استان برنگردند.

وی گفت: فردا(دوشنبه) با استاندار دیاله عراق یک نشست غیررسمی برگزار و پس از آن نیز نشست ستاد اربعین را با حضور همه مدیران مربوطه در قصرشیرین برگزار می کنیم.