مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کرمانشاه گفت: جشنواره محلات در ۸۸ محله سطح استان از اوایل تیرماه برگزار می شود. به گزارش نسیم کرمانشاه، علیرضا گودرزی مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی در نشستی که در زمینه ساماندهی اوقات فراغت جوانان استان در استانداری کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: امیدواریم با برنامه ریزی مناسب […]

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کرمانشاه گفت: جشنواره محلات در ۸۸ محله سطح استان از اوایل تیرماه برگزار می شود.

به گزارش نسیم کرمانشاه، علیرضا گودرزی مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی در نشستی که در زمینه ساماندهی اوقات فراغت جوانان استان در استانداری کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: امیدواریم با برنامه ریزی مناسب بتوانیم اوقات فراغت جوانان را ساماندهی کنیم و نه فقط در فصل تابستان بلکه در تمام فصول سال برنامه منسجمی در این زمینه برای جوانان تدوین کنیم.

وی با اشاره به نزدیک بودن فصل تابستان افزود: در حال حاضر بیشتر مدارس تعطیل شده و باید سریعتر نسبت به ساماندهی اوقات فراغت جوانان اقدام نماییم و هر دستگاه اداری و اجرایی بایستی نسبت به ظرفیت خود در این زمینه همکاری نماید.

گودرزی گفت؛ در بحث اوقات فراغت باید در دو مقوله بیشتر کار کنیم یکی برنامه های فکری و دیگری نیز برنامه های سخت افزاری می باشد که نیازمند اهتمام و توجه ویژه به این دو مقوله هستیم.

وی اوقات فراغت را فرصت بسیار مناسبی دانست و اظهار داشت؛ که بایستی از این فرصت به نحو احسن از آن استفاده کنیم و در صورت غفلت از آن دشمن با تهاجم فرهنگی و برنامه های خود در این زمینه جوانان را به سمت خود خواهد کشاند.

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کرمانشاه تاکید داشت: دومین جشنواره ملی پویا نمایی در تیرماه در استان کرمانشاه برگزار خواهد شد و ۸ شهرستان استان نیز به صورت مستقیم در این رویداد بزرگ مشارکت خواهند داشت.

وی گفت: به منظور ایجاد نشاط اجتماعی در فصل تابستان امسال با همکاری سایر ارگان ها جشنواره محلات کرمانشاه را داریم که در ۸۸ محله شهر کرمانشاه و ۴۲ روستای بالای ۵۰۰ نفر جمعیت استان جشنواره ورزشی محلی برگزار می شود.

گودرزی در پایان تاکید داشت؛ امیدواریم در این شرایط سختی که کشور ما در حال حاضر با آن مواجه است بتوانیم اوقات فراغت مناسبی را برای جوانان استان رقم بزنیم.