براساس تصویب هیئت دولت، برق مصرفی مناطق زلزله زده استان کرمانشاه در فاصله سال‌های ۱۳۹۶ تا ۱۳۹۸ به صورت رایگان، محاسبه می‌شود. به گزارش خبرگزاری نسیم کرمانشاه، امیدعلی مرآتی مدیرعامل شرکت توزیع برق استان کرمانشاه گفت: برق هیچ کدام از هموطنانی که در مناطق زلزله زده سرپل ذهاب و ثلاث باباجانی، در کانکس زندگی می‌کنند، […]

براساس تصویب هیئت دولت، برق مصرفی مناطق زلزله زده استان کرمانشاه در فاصله سال‌های ۱۳۹۶ تا ۱۳۹۸ به صورت رایگان، محاسبه می‌شود.

به گزارش خبرگزاری نسیم کرمانشاه، امیدعلی مرآتی مدیرعامل شرکت توزیع برق استان کرمانشاه گفت: برق هیچ کدام از هموطنانی که در مناطق زلزله زده سرپل ذهاب و ثلاث باباجانی، در کانکس زندگی می‌کنند، قطع نشده است.
مرآتی با اشاره به اینکه هم اکنون بیش از هزار کانکس وجود دارد که برق آن‌ها به صورت رایگان تامین می‌شود افزود: هرگونه تصمیم گیری درباره وضعیت هموطنان ساکن در کانکس‌های سرپل ذهاب و مناطق اطراف آن، از طریق شورای تامین انجام می‌شود و شرکت توزیع برق نیز تابع تصمیمات این شورا خواهد بود.
مرآتی گفت: براساس تصویب هیات دولت، برق مصرفی مناطق زلزله زده استان کرمانشاه در فاصله سال‌های ۱۳۹۶ تا ۱۳۹۸ به صورت رایگان، محاسبه و به عنوان هزینه قابل قبول مالیاتی شرکت توزیع نیروی برق کرمانشاه تلقی می‌شود.
وی افزود : برای مشترکانی که پس از تعمیر یا نوسازی واحد مسکونی، در منازل خود ساکن شده اند، کنتور جدید به صورت رایگان نصب شده است.