مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه در تشریح میزان حمل و نقل کالا طی سه ماهه اول سال جاری در استان کرمانشاه گفت: یک میلیون و ۸۵۸ هزارو ۸۰۵ تن کالا طی این مدت در استان جابجا شده است. به گزارش نسیم کرمانشاه، فریبرز کرمی اظهار داشت: ۸۲ شرکت و […]

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه در تشریح میزان حمل و نقل کالا طی سه ماهه اول سال جاری در استان کرمانشاه گفت: یک میلیون و ۸۵۸ هزارو ۸۰۵ تن کالا طی این مدت در استان جابجا شده است.

به گزارش نسیم کرمانشاه، فریبرز کرمی اظهار داشت: ۸۲ شرکت و موسسه حمل و نقل کالا در استان کرمانشاه در حال فعالیت هستند‌ و در این زمینه ۱۸ هزارو ۹۴۴ راننده کامیون فعال حمل ونقل هم در استان فعالیت دارند.

وی همچنین تعداد ناوگان کامیون حمل ونقل کالا برون شهری در استان را ۱۲ هزارو ۴۹۲ دستگاه عنوان کرد و افزود : ۷۸۰ راننده فعال نیز در ناوگان وانت باری در حال خدمت رسانی هستند.

مهندس کرمی در ادامه تعداد ناوگان وانت باری فعال در استان را ۱۴ هزارو ۳۵۹ دستگاه عنوان کرد و گفت: ۸۲ شرکت و موسسه حمل و نقل کالا نیز در استان کرمانشاه فعالیت می کنند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه از صدور ۱۱۹ هزار و ۱۴۴ مورد بارنامه در ۳ ماهه اول سال جاری خبر داد و گفت: در این مدت ۱۱۲ هزارو ۵۰۰ مورد حواله نیز صادر شده است .

این مقام مسئول توزیع حواله لاستیک حمایتی را در این مدت را ۸ هزارو ۹۵۸ حلقه عنوان کرد و بیان داشت: مقدار کالای جابجا شده در این مدت نیز یک میلیون و ۸۵۸ هزارو ۸۰۵ تن بوده است و بیشترین تناژ حمل کالا هم مربوط به شهرستان کرمانشاه با وزن یک میلیون ۴۴۹ هزارو ۶۸۹ می باشد.

کرمی همچنین عمده کالاهای حمل شده دراستان کرمانشاه و در مدت ذکر شده را سیمان – کلینگر – اوره – پلی اتیلن – گندم انسانی – هیدرو کربن – سنگ سنگبری – انواع بنزین ، گازوئیل و انواع آجر اعلام کرد و گفت: بیشترین کالای حمل شده در این مدت سیمان بوده است

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه افزود: در سه ماهه اول سال جاری۲۶ مورد بازدید ونظارت برعملکرد لغو و فعالیت رانندگان بخش کالا انجام گرفته است و بیش از۲۸۴ مورد بازدید و نظارت از ناوگان هم انجام شده است.

وی در پایان تعداد پروانه های تمدید شده شرکت ها وموسسات حمل ونقل کالا را هم ۱۸ مورد عنوان کرد.