مدیرعامل تیم زاگرس اسلام‌آبادغرب از انصراف این تیم برای حضور در لیگ برتر هندبال و همچنین انحلال باشگاه خبر داد.

 

به گزارش نسیم کرمانشاه و به نقل از روابط عمومی باشگاه هندبال زاگرس اسلام آباد با تصمیم آقای سجاد اعظم مالک و مدیر عامل زاگرس، این تیم انصراف خود را از حضور در مسابقات لیگ برتر هندبال کشور اعلام کرد.

زاگرس که پس از سقوط به لیگ دسته اول، فصل گذشته موفق شد مجددا به لیگ برتر صعود کند، روزگاری نماینده کشورمان در مسابقات جام‌باشگاه‌های آسیا بود و انصرافش از لیگ برتر شوک بزرگی به جامعه هندبال و ورزش کرمانشاه است.

گفتنی است، ظهر دیروز مدیران باشگاه زاگرس در جلسه با استاندار و مدیر کل اداره ورزش و جوانان کرمانشاه، ضمن بیان مشکلات شان برای حضور در لیگ برتر، درخواست حمایت و کمک داشتند که با قول مساعد آن ها روبرو شد اما ساعاتی بعد، “مجتبی بخشی پور” نماینده شهرستان اسلام آبادغرب در مجلس شورای اسلامی طی تماس با “سجاد اعظم”مدیر عامل باشگاه زاگرس، مدعی شد که تنها یک سوم از مبلغ مورد نظر استاندار به تیم زاگرس تعلق می گیرد.

پس از صحبت “بخشی پور”، مدیر عامل باشگاه زاگرس، در تماس با مربیان و بازیکنان تیم، از آن ها درخواست کرد که دنبال تیم جدیدی باشند چون زاگرس در لیگ برتر فصل آینده هندبال شرکت نخواهد کرد.

حالا باید منتظر واکنش مدیران ورزشی استان در قبال این اتفاق باشیم و ببینیم سرانجام چه در انتظار موفق‌ترین تیم ورزشی استان کرمانشاه در سال‌های‌ اخیر است.