توسعه شفافیت و ایجاد دولت الکترونیک با ارتقای بهره وری ممکن می شود

  پرینت
شناسه خبر : 20797 | تاریخ انتشار : 29 خرداد 1401 - 18:58 |
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در اولین نشست کارشناسی کمیته ارتقای بهره وری در سال 1401 گفت: توسعه شفافیت و ایجاد دولت الکترونیک با ارتقای بهره وری ممکن می شود.

 

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش نسیم کرمانشاه، مختار احمدی در اولین جلسه کارشناسی کمیته ارتقای بهره وری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با بیان ضرورت این کمیته اظهار نمود: توسعه شفافیت و ارتقای دولت الکترونیک و افزایش نظارت‌های مردم بر مردم از جمله اقدامات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوده که در استان ها مورد توجه ویژه قرار دارد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه بهبود شاخص های بهره وری در حوزه های مختلف اداره کل با رویکرد افزایش رضایتمندی ذی نفعان و مخاطبان مهمترین وظیفه این کمیته می باشد ادامه داد: بهره وری به عنوان یک امر ضروری و مسئله اولویت دار، شاخص های بهره وری با شناسایی مسائل کلیدی اداری و دیگر حوزه های مختلف روابط کار، تعاون، کارآفرینی و اشتغال و حوزه اجتماعی و فرهنگی از سوی کارشناسان این اداره کل به صورت مستمر احصا و ارزیابی می شود.

مختار احمدی افزود: ایجاد و بررسی شاخص های ارتقای بهره وری علاوه بر جلب رضایت مخاطبان و ذینفعان، می تواند به افزایش بهره وری در تمامی حوزه های اداره کل منجر شود.

وی افزود: شاخص های بهره وری در کلیه حوزه های اداره کل به صورت تخصصی در کمیته ارتقای بهره وری احصا و مورد بررسی و اجرا قرار می گیرد.

در این نشست اعضا کمیته برای ارتقای بهره وری در سال ۱۴۰۱ مشخص و وظایف کمیته تشریح شد.

اخبار مشابه
پیگیری ویژه دکتر رشیدی برای تعیین تکلیف طرح سامانه سردسیری کرمانشاه
آشکار سازی بیش از ۸۰۰ دستگاه موتورسیکلت در کرمانشاه
درخشش صابر خسروی (جوان کرمانشاهی) در مسابقات جهانی رالی ترکیه
ثبت دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.