مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان کرمانشاه از توزیع ۹۸ هزار پرس غذای گرم از محل نذورات حسینی خبر داد. به گزارش نسیم کرمانشاه به نقل از مهر؛ محسن رخصی با بیان اینکه مرحله دوم رزمایش ایران هم‌دل به منظور اجرای ۲ طرح کلی احسان حسینی و اطعام حسینی از ابتدای ماه محرم آغاز شده […]

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان کرمانشاه از توزیع ۹۸ هزار پرس غذای گرم از محل نذورات حسینی خبر داد.

به گزارش نسیم کرمانشاه به نقل از مهر؛ محسن رخصی با بیان اینکه مرحله دوم رزمایش ایران هم‌دل به منظور اجرای ۲ طرح کلی احسان حسینی و اطعام حسینی از ابتدای ماه محرم آغاز شده است، اظهار کرد: کرمانشاهیان خیر از ابتدای ماه محرم تا شب یازدهم این ماه بیش از چهار میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان به نیازمندان اهدا کردند.

رخصی با بیان اینکه حدود ۲ میلیارد تومان از این کمک‌ها به طبخ غذای گرم اختصاص داده شده، افزود: با این میزان کمک حدود ۹۸ هزار پرس غذای گرم براساس دستورالعمل‌های بهداشتی در ۵۶ آشپزخانه حسینی برای خانوارهای نیازمند در استان طبخ شده است.

وی ادامه داد: بیش از ۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان از نذورات مردمی جمع‌آوری شده به تهیه و تأمین ۱۸ هزار سبد مواد غذایی برای نیازمندان کرمانشاهی اختصاص داده شده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان کرمانشاه با تاکید بر اینکه کار جمع‌آوری نذورات مردمی در رزمایش ایران هم‌دل تا پایان ماه صفر ادامه دارد، عنوان کرد: خیران نیک‌اندیش به‌منظور پیوستن به این رزمایش می‌توانند کد دستوری #۰۸۳*۸۸۷۷* را از طریق تلفن‌های همراه شماره‌گیری یا وجوه نقدی به شماره کارت مجازی ۹۶۲۷-۹۹۹۳-۹۹۱۸-۶۰۳۷ نزد بانک ملی واریز کنند.