صبح امروز با مشارکت بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی، ۳ هزار پک لبنیاتی دیگر بین مددجویان نیازمند تحت حمایت بهزیستی استان کرمانشاه توزیع شد.

به گزارش نسیم کرمانشاه به نقل از روابط عمومی؛ صبح امروز با مشارکت بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی، ۳ هزار پک لبنیاتی دیگر بین مددجویان نیازمند تحت حمایت بهزیستی استان کرمانشاه توزیع شد.
صفدر مظفری راد معاون مشارکتهای مردمی بهزیستی استان کرمانشاه با اعلام این خبر گفت:به واسطه تعامل خوبی که با بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی برقرار شده تفاهم نامه ای هم در راستای حمایت از جامعه هدف بهزیستی استان منعقد گردیده و یکی از بندهای آن توزیع بسته های معیشتی می باشد.
وی افزود: درهمین راستا قرار هست که ۲۰ هزار بسته معیشتی بین مددجویان استان توزیع گردد که اقلام متنوعی را شامل می شود و تا کنون ۶ هزار پک لبنیاتی نیز توزیع گردیده است.
معاون مشارکتهای مردمی اظهار داشت: امروز چهارمین محموله از این پک های لبنیاتی در قالب ۳ هزار پک ارسال شد که با همراهی و کمک همکارانم در بهزیستی استان با شدت و سرعت در کرمانشاه با وانت بار و در شهرستانها با کامیونهای یخچال دار در حال توزیع هستند و در اولین فرصت دیگر پک های معیشتی نیز توزیع خواهد شد که بیشتر جامعه هدف ما مددجویان حاشیه شهرها و محلات کم برخوردار است و تمام شهرستانهای استان را شامل می شود.