مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه از توزیع ۶۰۰ بسته معیشتی به مناسبت میلاد امام حسن(ع) در کرمانشاه خبر داد.

توزیع ۶۰۰ بسته معیشتی به مناسبت میلاد امام حسن(ع) در کرمانشاه

به گزارش نسیم کرمانشاه؛ پیمان ترکمانه با اشاره به برپایی گسترده‌تر سفره‌های اطعام در هفته اکرام و اطعام نیازمندان همزمان با ولادت امام حسن مجتبی (ع)، اظهار کرد: به همین مناسبت و در شب میلاد کریم اهل بیت (ع) ۶۰۰ بسته معیشتی برای خانوارهای نیازمند با مشارکت خیرین مرکز نیکوکاری الزهرا (س) شهر کرمانشاه تأمین شد.

وی افزود: این بسته‌ها در امتداد تهیه ۲۵ هزار بسته معیشتی در پویش به عشق علی (ع) در ماه مبارک رمضان امسال برای خانوارهای نیازمند تأمین شده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه تصریح کرد: مقرر شده در ماه مبارک رمضان امسال ۱۱۰ هزار پرس غذای گرم برای خانوارهای نیازمند در استان طبخ شود و در شب میلاد امام حسن مجتبی (ع) ۱۰۰ نفر از فرزندان ایتام به همراه خانواده مهمان ضیافت افطار و اطعام خیرین مرکز نیکوکاری الزهرا (س) شدند.

ترکمانه گفت: ارزش هر بسته معیشتی تأمین شده برای خانوارهای مددجو در پویش به عشق علی (ع) بین ۲۵۰ هزار تومان تا ۸۰۰ هزار تومان و ارزش هر پرس غذای طبخ شده نیز حداقل ۳۰ هزار تومان است.

وی خاطر نشان کرد: پویش به عشق (ع) تا بیست و سوم ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت و افراد زیر پوشش کمیته امداد و خانواده‌های نیازمندی که زیر پوشش خیریه‌های استان کرمانشاه هستند شامل این پویش می‌شوند.

ترکمانه با اشاره به آمادگی کمیته امداد استان کرمانشاه برای جمع‌آوری نذورات مردمی در ماه رمضان و به ویژه در هفته مبارک اکرام ایتام و اطعام نیازمندان بیان کرد: واریز کمک‌های نقدی با شماره‌گیری کد دستوری #۰۸۳۸۸۷۷ از طریق تلفن‌های همراه، اسکن کد QR و مراجعه به سایت الکترونیکی Kermanshah.emdad.ir از مسیرهای مشارکت غیرحضوری در پویش به عشق علی (ع) است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه با تاکید بر اینکه دفاتر این نهاد و مراکز نیکوکاری در شهرستان‌های استان نیز آماده دریافت کمک‌های نقدی و غیرنقدی خیرین است، گفت: نیکوکاران می‌توانند برای راهنمایی بیشتر با شماره‌های ۰۸۳۳۸۲۴۰۷۷۶ و ۰۸۳۳۸۲۱۴۶۳۶ تماس حاصل کنند.