به همت خادمیاران رضوی استان کرمانشاه ۱۰ هزار بسته کمک مومنانه در پویش سفره ای به وسعت ایران بین نیازمندان کرمانشاهی توزیع شد.

توزیع ۱۰ هزار بسته کمک مومنانه در بین نیازمندان کرمانشاهی

به گزارش نسیم کرمانشاه؛ ظهر امروز با حضور آیت الله مصطفی علما نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه تعداد ۱۰ هزار بسته کمک مومنانه در استان کرمانشاه توزیع شد.

این بسته‌ها با همیاری خادمیاران رضوی و ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) در پویش سفره‌ای به وسعت ایران بین نیازمندان کرمانشاهی و آسیب دیدگان بیماری کرونا توزیع شد.

سید جعفر امامیان در مراسم توزیع کمک‌های مومنانه اظهار کرد: پویش سفره‌ای وسعت ایران از ماه رمضان سال گذشته با دستور مقام معظم رهبری مبنی بر کمک به اقشار آسیب دیده از کرونا و نیازمندان به همت آستان قدس و خادم‌یاران رضوی در استان کرمانشاه آغاز شد و این کمک‌ها تا کنون ادامه دارد.

وی افزود: تولیت آستان قدس رضوی بر استمرار تهیه و توزیع کمک‌های مومنانه تاکید داشته و با برنامه ریزی‌های صورت گرفته در پویش سفره‌ای به وسعت ایران تلاش شده تا خادم‌یاران نقش اصلی را ایفا کنند.

دبیر کانون‌های خدمت رضوی استان کرمانشاه تصریح کرد: کمک‌های مومنانه سال گذشته با مشارکت کانون خدمت رضوی استان کرمانشاه و کمک خیرین تهیه و توزیع شد اما در سال‌جاری بیش از ۹۵ درصد کمک‌ها مردمی است.

امامیان با اشاره به نقش خادم‌یاران رضوی در جمع‌آوری کمک‌های مردمی بیان کرد: هر خادم‌یار رضوی با ارتباط با خیرین و مردم در تهیه هشت بسته معیشتی مشارکت داشته و در مجموع بیش از ۲۰۰ میلیون تومان وجه نقد توسط خادم‌یاران رضوی استان کرمانشاه به حساب آستان قدس رضوی واریز شده است.

وی خاطر نشان کرد: تهیه ۱۰ هزار بسته کمک مومنانه توسط خادم‌یاران رضوی استان کرمانشاه نشان دهنده ظرفیت عظیم کانون‌های خدمت رضوی در استان کرمانشاه است و در توزیع بسته‌های کمک معیشتی با کمیته امداد امام خمینی (ره) همکاری مستمر داشته‌ایم.

دبیر کانون‌های خدمت رضوی اضافه کرد: از ابتدای ماه مبارک رمضان تعداد هشت هزار بسته معیشتی توسط خادم‌یاران رضوی استان کرمانشاه توزیع شده است.