مدیرکل بهزیستی کرمانشاه با اشاره به برگزاری پویش همدلی مومنانه گفت: ۱۲ هزار و ۵۰۰ بسته معیشتی از ابتدای ماه مبارک رمضان بین مددجویان استان توزیع شده است. به گزارش نسیم کرمانشاه به نقل از ایرنا، فاطمه رضوان مدنی اظهار داشت: این پویش از ابتدای ماه مبارک رمضان شروع شده و تا پایان ماه مبارک […]

مدیرکل بهزیستی کرمانشاه با اشاره به برگزاری پویش همدلی مومنانه گفت: ۱۲ هزار و ۵۰۰ بسته معیشتی از ابتدای ماه مبارک رمضان بین مددجویان استان توزیع شده است.

به گزارش نسیم کرمانشاه به نقل از ایرنا، فاطمه رضوان مدنی اظهار داشت: این پویش از ابتدای ماه مبارک رمضان شروع شده و تا پایان ماه مبارک نیز ادامه خواهد داشت.

رضوان مدنی با تاکید براینکه این پویش به همت معاونت مشارکت های مردمی بهزیستی استان صورت گرفته، هدف از برگزاری آن را کمک به مددجویان بهزیستی در راستای تامین نیازهای مادی و بهداشتی اعلام کرد.

مدیرکل بهزیستی کرمانشاه خاطرنشان ساخت، خیرین می توانند با پیوستن به پویش همدلی مومنانه کمک‌های نقدی خود را به شماره کارت ۱۶ رقمی ۶۳۶۷۹۵۷۰۶۵۳۸۹۲۰۲ و یا کد دستوری*۱۴۰۰۰۰۷*۴ *۷۳۳ *ارسال کنند و کمک‌های غیرنقدی را به ادارات بهزیستی استان تحویل دهند.
وی گفت: در دهه اول ماه مبارک رمضان سه میلیارد و ۵۸ میلیون و ۲۵۰ هزار ریال از سوی خیرین به بهزیستی کمک شده است.