رییس اتاق بازرگانی استان کرمانشاه گفت: توجه جدی به صنایع کوچک و متوسط باعث رونق و شکوفایی صنعت و تولید در کشور می شود.

به گزارش نسیم کرمانشاه؛  کیوان کاشفی در مراسم گرامیداشت روز صنعت و معدن با قدردانی از صنعتگران و تولیدکنندگان اظهار داشت: بعد از جنگ جهانی تا به امروز فشار اقتصادی که بر کشور تحمیل شده سابقه نداشته است که به لطف خدا در برابر این فشار استوار بوده ایم.

وی افزود: در حال حاضر بیش از ۹۰ درصد تولیدات کشور داخلی می باشد و با وجود مشکلات و گرفتاری ها، تلاش و کوشش تولیدکنندگان و صنعتگران قابل تقدیر می باشد.

رییس اتاق بازرگانی استان کرمانشاه بیان داشت: امروز و در این شرایط تحریم به تولیدکنندگان کشور و استان افتخار می کنیم که با تلاش خود مملکت را سرپا نگه داشته اند و باعث سربلندی ایران اسلامی شده اند.

وی در ادامه افزود: همواره عمده نگرش کشور به تولیدکنندگان کلان بوده و عدم توجه به صنایع کوچک و متوسط پاشنه آشیل کشور در بخش صنعت می باشد.

کاشفی گفت: توجه به صنایع کوچک و متوسط باعث رونق کشور خواهد شد و با توجه به اینکه عمده واحدهای تولیدی در استان نیز از صنایع کوچک و متوسط می باشند که لزوم توجه جدی به این صنایع مورد نیاز می باشد.

وی در پایان اظهار داشت: باید استراتژی دقیق و مشخصی برای صنایع استان تدوین شود تا بلکه بتوان با برنامه ریزی دقیق رشد و شکوفایی صنایع استان را شاهد باشیم که پیشنهاد این طرح را به مسوولان ارائه داده ایم.

  • نویسنده : لیلا دلاور گلدسته