معاون نیروی انسانی و پشتیبانی بهزیستی استان کرمانشاه گفت: تمامی مددجویان بهزیستی استان کرمانشاه تحت پوشش بیمه قرار دارند.

به گزارش نسیم کرمانشاه؛ شهاب حسینی در نشست خبری به مناسبت هفته بهزیستی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در سال ۱۴۰۰ تلاش های زیادی برای جذب اعتبارات ملی و استانی صورت گرفت که سال خوبی را در زمینه جذب بودجه شاهد بودیم.

وی گفت: سال گذشته در زمینه رسیدگی های نیروی انسانی برای سازمان بهزیستی استان سالی شلوغ محسوب گردید به طوری که در نتیجه تلاش های صورت گرفته تبدیل وضعیت در این سازمان بدون مشکل انجام گرفت.

معاون نیروی انسانی و پشتیبانی بهزیستی ادامه داد: اعتبارات سازمان بهزیستی استان از حدود ۵۰ میلیارد تومان در سال ۹۹ به ۱۴۰ میلیارد تومان در سال جاری رسید که افزایش بودجه و جذب اعتبارات نسبت به سال های گذشته افزایش چشمگیری یافت.

وی گفت: طی سال جاری ۷۷ ملک متعلق به سازمان بهزیستی در استان وجود دارد که برای بیش از ۳۰ مورد از این املاک سند تک برگ صادر شده است و صدور سند برای مابقی نیز در دست اقدام می باشد.

حسینی در رابطه به برنامه های هفته بهزیستی نیز اظهار داشت: در هفته جاری جشنواره های فرهنگی و ورزشی به مناسبت هفته بهزیستی انجام شد که همواره تلاش ما بر این بوده که با وجود محدودیت‌های موجود شور و نشاط جامعه هدف سازمان حفظ شود و برنامه های متنوعی به منظور حفظ روحیه افراد تحت پوشش برگزار شود.

وی در پایان گفت: اکثر مددجویان تحت پوشش بهزیستی استان مشمول بیمه هستند به طوری که در سال گذشته حدود ۵ هزار و ۸۳۲ مورد هزینه درمان پرداخت شد و همچنین ۴۱ فقره تسهیلات در زمینه مسکن به مبلغ ۴۱ میلیارد تومان و یکصد فقره جهیزیه نیز به مددجویان اختصاص داده شد.

  • نویسنده : محمد فرجی