مدیر و سرمایه گذار پروژه تله کابین کرمانشاه گفت: تله کابین کرمانشاه در سال ۱۴۰۲ افتتاح می شود. به گزارش نسیم کرمانشاه؛ هادی کرمی مدیر و سرمایه گذار پروژه تله کابین کرمانشاه در جمع اصحاب رسانه اظهار داشت: پروژه تله کابین طاقبستان در حال حاضر به کار خود ادامه می دهد و با تمام تجهیزات […]

مدیر و سرمایه گذار پروژه تله کابین کرمانشاه گفت: تله کابین کرمانشاه در سال ۱۴۰۲ افتتاح می شود.

به گزارش نسیم کرمانشاه؛ هادی کرمی مدیر و سرمایه گذار پروژه تله کابین کرمانشاه در جمع اصحاب رسانه اظهار داشت: پروژه تله کابین طاقبستان در حال حاضر به کار خود ادامه می دهد و با تمام تجهیزات مشغول فعالیت هستیم.

وی گفت: طول مسیر تله کابین ۱۴۳۲ متر و اختلاف ارتفاع بالاترین و پایین ترین نقطه مسیر ۴۵۷ متر است و طول مسیر اصلی این پروژه نیز تا سال ۱۴۰۰ تکمیل می شود به طوری که با تلاش های صورت گرفته مشغول ایجاد ایستگاه های تله کابین می باشیم و تصمیم بر این شد تا ظرف هفته های آینده ایستگاه های بالایی نیز تجهیز شوند.

کرمی تاکید داشت: در ادامه نصب دکل ها، دکل های محدوده پارک کوهستان برای اجرای نصب فراهم شده است و دو دکل در داخل ایستگاه سایت نیز نصب خواهد شد.

وی افزود: حفاری ها برای ایستگاه اول تله کابین شروع شده و فضاهای جانبی از قبیل؛ تفریحی، فرهنگی و گردشگری در ایستگاه یک ایجاد می شود.

مدیر و سرمایه گذار پروژه تله کابین کرمانشاه در ادامه گفت: در بالا دست کو دوشاخ و در مجاورت دشت کاهو نیز امکاناتی نظیر اقامتگاه کوهنوردی، رستوران، کافی شاپ و امکانات رفاهی هم ایجاد خواهد شد.

وی تاکید داشت: به رغم تمام مشکلات اقتصادی سعی ما بر این است تا با شرایط مطلوب این طرح را پیش ببریم و زمان نهایی تکمیل طرح نیز سال ۱۴۰۲ خواهد بود و همچنین اعتبار صورت گرفته برای کل پروژه حدود ۲۴۰ میلیارد تومان بوده و پروژه ۲۶ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

کرمی در پایان تصریح کرد: تمام مراحل قانونی ساخت تله کابین طی شده و با ساخت تله کابین در جهت پیشرفت و رونق شهر کرمانشاه پیش خواهیم رفت و امیدواریم در زمانبندی مشخص این طرح به اتمام برسد.