اقدامات شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب در ارتباط با هفته حجاب و عفاف تشریح گردید. به گزارش نسیم کرمانشاه به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب، این شرکت به مناسبت هفته عفاف و حجاب و در راستای بزرگداشت این روز بر اساس برنامه های ابلاغی سازمان بسیج […]

اقدامات شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب در ارتباط با هفته حجاب و عفاف تشریح گردید.

به گزارش نسیم کرمانشاه به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب، این شرکت به مناسبت هفته عفاف و حجاب و در راستای بزرگداشت این روز بر اساس برنامه های ابلاغی سازمان بسیج کارمندان کشور و به منظورگسترش فرهنگ حجاب و عفاف در سازمانها اقدامات ارزنده ای را در این خصوص به منظور گرامیداشت این روز و فرهنگ سازی در این زمینه به انجام رساند.

جلال الدین بنی عامریان رئیس روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب با اعلام این خبر گفت: با تاکید مهندس ناصری پور مدیرعامل شرکت و حمایت های ایشان و با پیگیری ها و برنامه ریزی های صورت گرفته واحد های روابط عمومی ، دارالقرآن و همکاری پایگاه بسیج رهروان ولایت این شرکت اقدام به برگزاری مسابقات فرهنگی ویژه حجاب در ستاد و مناطق عملیاتی، فضا سازی و تبلیغات محیطی، تهیه و نصب تابلوها و استند و نمادهایی با این موضوع، اطلاع رسانی و تولید پیام های تبلیغی با استفاده از سامانه داخلی شرکت، تغییر پس زمینه صفحه نمایش همکاران و ارسال پیامک ، برگزاری نمایشگاه دستاوردهای بانوان همکار شرکت و…. نمود.

رئیس روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب در همین رابطه با بیان اینکه حفظ حریم خانواده از اهمیت والایی در جامعه اسلامی برخوردار است، گفت: امروز، حریم خانواده، زن، حجاب و عفاف مورد هجمه شدید دشمنان اسلام و نظام قرار گرفته است و همه ما به ویژه زنان باایمان و مقید جامعه اسلامی باید به این مسئله توجه ویژه داشته باشندو تلاش نمایند تا هرچه بیشتر سبک زندگی خود را بهتر و بیشتر اسلامی نمایند.

وی تصریح کرد: بزرگداشت این روز و برگزاری برنامه های متنوع در این زمینه با هدف توسعه و تحکیم فرهنگ عفاف و حجاب ‌بین همکاران و خانواده های آنان وترویج این فرهنگ و نهادینه سازی فرهنگ دینی و مذهبی در درون خانواده های آنان صورت می گیرد.

جلال الدین بنی عامریان با اشاره به اینکه حجاب و عفاف نماد اسلامیت جامعه و تکریم مقام زن و نشانه حرمت و ارزش انسانیت و بلوغ عقلانی شهروندان جامعه اسلامی به‌شمار می‌آید، گفت: این نماد و نشانه ازجمله ارزش‌های والایی است که درون خود ده‌ها ارزش دیگر را به‌همراه دارد و شکسته‌شدن آن به شکسته‌شدن بسیاری از ارزش‌های دیگر می‌انجامد.

وی در پایان اظهار داشت: حجاب و عفاف ضامن استقرار، استمرار و پویایی خانواده است، نهاد خانواده از ازدواج پدید می‌آید که پیامبر گرامی اسلام(ص) آن را محبوب‌ترین بنا نزد خداوند دانسته‌اند: «هیچ بنایی در اسلام نزد خداوند محبوب‌تر از ازدواج نیست» و آنگاه که حجاب و عفاف متزلزل و شکسته می‌شوند به‌صورت طبیعی علایق و عشق‌ها از مسیر مشروع و طبیعی خود خارج می‌شوند و خانواده‌ای به سامان نمی‌رسد و اگر هم به سامان برسد، استمرار نمی‌یابد و فروپاشی بنیان خانواده در دنیای غرب، روشن‌ترین و گویاترین شاهد بر این ادعاست.